Strona 1 z 1

upadek na postoju

PostNapisane: niedziela, 29 sierpnia 2010, 20:14
przez kikos
koledzy miałem taki przypadek, podjeżdzająć pod dom przy skręcie już w postuju straciłem równowagę i moto delikatnie poszło w prawo na ziemie, owiewka cała tylko małe porysowanie , nadeklu małe rysy i na końcu kierownicy tez małe rysy ale kierownica wydaje się równa, gdy jadę puszczam przy prędkości i spoko równo motor tnie ale mam wrażenie że jak jadę techniką przeciwskrętu to w lewo moto ładnie sie składa a w prawo tak ciężkej , nie wiem czy to wynik tego upadku czy moje średnie umięjętności

PostNapisane: niedziela, 29 sierpnia 2010, 21:11
przez DiElektryk
W prawo zawsze się gorzej składa :) nie przejmuj się tak już jest u nas - w anglozji miałbyś odwrotny problem. Trzeba poćwiczyć i tyle.

Re: upadek na postoju

PostNapisane: niedziela, 29 sierpnia 2010, 21:19
przez TasmaN
kikos napisał(a):koledzy miałem taki przypadek,



nie, nie przejmuj sie... na pewno nie przestawil sie w polkach, a na pewno juz nic sie nie skrzywilo.

Pusc kierownice przy 60-80-100 kmh... jak nie leci w lewo lub prawo to smialo mozna zap...alac :) :) :)

PostNapisane: poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 09:14
przez unio
kiedyś czytałem że człowiek na motocyklu bez obaw może się przechylić o 20% resztę trzeba wyćwiczyć

PostNapisane: poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 10:05
przez ElViajero
chyba o 20 stopni, 20% to na wino za dużo na wódkę za mało :P

PostNapisane: poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 10:11
przez unio
oj tam :P

PostNapisane: poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 11:01
przez TasmaN
ElViajero napisał(a):20% to na wino za dużo na wódkę za mało :P


ale na moto w sam raz :D :D tylko uwazac trzeba ;) ;)

PostNapisane: poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 11:56
przez zolkos
o wino czy o moto?? ^^^ :D:D

PostNapisane: czwartek, 23 grudnia 2010, 16:52
przez radziolstn
najlepiej o jedno i drugie :mrgreen: