upadek na postoju

Napisane:
niedziela, 29 sierpnia 2010, 20:14
przez kikos
koledzy miałem taki przypadek, podjeżdzająć pod dom przy skręcie już w postuju straciłem równowagę i moto delikatnie poszło w prawo na ziemie, owiewka cała tylko małe porysowanie , nadeklu małe rysy i na końcu kierownicy tez małe rysy ale kierownica wydaje się równa, gdy jadę puszczam przy prędkości i spoko równo motor tnie ale mam wrażenie że jak jadę techniką przeciwskrętu to w lewo moto ładnie sie składa a w prawo tak ciężkej , nie wiem czy to wynik tego upadku czy moje średnie umięjętności

Napisane:
niedziela, 29 sierpnia 2010, 21:11
przez DiElektryk
W prawo zawsze się gorzej składa

nie przejmuj się tak już jest u nas - w anglozji miałbyś odwrotny problem. Trzeba poćwiczyć i tyle.
Re: upadek na postoju

Napisane:
niedziela, 29 sierpnia 2010, 21:19
przez TasmaN
kikos napisał(a):koledzy miałem taki przypadek,
nie, nie przejmuj sie... na pewno nie przestawil sie w polkach, a na pewno juz nic sie nie skrzywilo.
Pusc kierownice przy 60-80-100 kmh... jak nie leci w lewo lub prawo to smialo mozna zap...alac


Napisane:
poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 09:14
przez unio
kiedyś czytałem że człowiek na motocyklu bez obaw może się przechylić o 20% resztę trzeba wyćwiczyć

Napisane:
poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 10:05
przez ElViajero
chyba o 20 stopni, 20% to na wino za dużo na wódkę za mało


Napisane:
czwartek, 23 grudnia 2010, 16:52
przez radziolstn
najlepiej o jedno i drugie
