Stary Kisielin - tor kartingowy
DiElektryk właśnie wrócił z jazd , a nie chcąc śmiecić w temacie zużycia paliwa , zapytam tutaj .
Jakie wrażenia z toru ?
Będąc tam z 2 razy kilka lat temu , za każdym razem miałem wrażenie kiepskiej przyczepności asfaltu . Przez co jazda nie sprawiała przyjemności . Po prostu ufając nawierzchni można zrobić wszystko ( Tor Poznań , Gostyń) , a tu nie mogłem się przełamać .
Kiedyś było czynne całą dobę
, chyba 40 zł za godzinę , A jak jest teraz ?
Jakie wrażenia z toru ?
Będąc tam z 2 razy kilka lat temu , za każdym razem miałem wrażenie kiepskiej przyczepności asfaltu . Przez co jazda nie sprawiała przyjemności . Po prostu ufając nawierzchni można zrobić wszystko ( Tor Poznań , Gostyń) , a tu nie mogłem się przełamać .
Kiedyś było czynne całą dobę