Strona 1 z 1

Stary Kisielin - tor kartingowy

PostNapisane: wtorek, 26 lipca 2011, 10:06
przez Alpha
DiElektryk właśnie wrócił z jazd , a nie chcąc śmiecić w temacie zużycia paliwa , zapytam tutaj .
Jakie wrażenia z toru ?

Będąc tam z 2 razy kilka lat temu , za każdym razem miałem wrażenie kiepskiej przyczepności asfaltu . Przez co jazda nie sprawiała przyjemności . Po prostu ufając nawierzchni można zrobić wszystko ( Tor Poznań , Gostyń) , a tu nie mogłem się przełamać .

Kiedyś było czynne całą dobę :P , chyba 40 zł za godzinę , A jak jest teraz ?

PostNapisane: wtorek, 26 lipca 2011, 14:57
przez DiElektryk
Witam.

Byłem na torze pierwszy raz i nie mam punktu odniesienia ale wrażenia że tak to ujmę - bezcenne :)
Po tym jak w zeszłym tygodniu wymieniłem łożysko główki ramy moto zaczęło śmigać jak ta lala.
Jazda świetna, ani razu opony nie dały nawet sygnału, że tracą przyczepność ( mam pirelki diablo strada w rozmiarze fabrycznym do jajka, ciśnienie również zalecane przez fabrykę ). Moto osiągnąłem maksymalne możliwe złożenie przycierając podnóżki i buty.

Tutaj tymczasowa galeria fotek z toru: http://galeria.mastertrade.nazwa.pl/

Mam też filmy z kamery umieszczonej na crashpadzie, jak się zmobilizuję to gdzieś wrzucę :).

Za 4h cena 80zł

PostNapisane: wtorek, 26 lipca 2011, 16:14
przez Alpha
Odwiedziłem stronę toru , i widzę kawał porządnej organizacji , takie miejca powinny występować w Polsce częściej , np co 50 km :D 30 zł/h wydaje się rozsądną ceną . I tak mało kto wytrzyma tyle , ręce mają co robić .

Czy asfalt wyglądał na nowy , czyli świeżo położony ?

Na zdjęciach sporo motocykli , to Twoja ekipa , czy przypadkowe osoby ?

PostNapisane: wtorek, 26 lipca 2011, 21:21
przez DiElektryk
Asfalt czarny nie jest, szary więc może nie jakiś nowy ale bardzo przyczepny, o czym świadczą dobitnie zrolowane kawałki gumy na zewnętrznych stronach łuków.
Ekipa z Bractwa Suzuki i WestBurningBikers.

[ Dodano: 26-07-11, 23:14 ]
W końcu udało się wrzucić film z toru!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6o9meaqKhl0[/youtube]

[ Dodano: 27-07-11, 22:49 ]
Film dodany, jest jużw dużej rozdzielczości.

PostNapisane: poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:24
przez ADHD
takie głupie pytanie na tor trzeba miec prawko na miedzianej gorze pamietam ze wymagali jak latalem bmw ale na poznaniu juz nie i piszczeli wczesniej ze jest jakis wyjazd na tor :lol: http://www.youtube.com/user/bubuslawa1# ... 9sjritpI_E

[ Dodano: 01-08-11, 22:17 ]
sory ''piszcie''