Strona 1 z 1
Szkolenie techniki jazdy Lublin

Napisane:
poniedziałek, 21 maja 2012, 12:32
przez lewmichal
Kolejna edycja szkolenia na torze w Lublinie. Więcej szczegółow
tutaj
A po wszystkim zapraszam na
moją paradę ślubną.

Napisane:
poniedziałek, 21 maja 2012, 13:46
przez Schummi
kurza twarz

i znowu nie pojadę bo od miesiąca mam już umówione spotkanie którego nie mogę przełożyć


Napisane:
wtorek, 22 maja 2012, 09:03
przez szybki_czopek
lewmichal, będziesz na porannym szlifowaniu :p ?
Ja na tor się wybieram, jak nic się nie zmieni to na paradę także

Napisane:
wtorek, 22 maja 2012, 09:29
przez lewmichal
Niestety nie będę. Nie wyrobiłbym się na swój ślub


Napisane:
wtorek, 22 maja 2012, 13:06
przez Schummi
lewmichal, kocha to poczeka


Napisane:
wtorek, 22 maja 2012, 21:37
przez szybki_czopek
To może tak zapytam, ktoś się wybiera nie licząc mnie ?

Napisane:
środa, 23 maja 2012, 17:14
przez arkadiusz
Ja się wybieram


Napisane:
piątek, 25 maja 2012, 12:43
przez szybki_czopek
Świetnie Arkadiuszu, reszte chłopaków z okolicy też było by miło zobaczyć, to tylko marne 20pln za wjazd


Napisane:
piątek, 25 maja 2012, 20:40
przez daro600
no tak... też bym sie wybrał ale nie mam gdzie wydrukować tego oświadczenia...

chyba coś pokombinuje... chetnie bym podjechał niie byłem jeszcze na czymś takim... odrazu
szybki_czopek, ustawili byśmy sie na parade do Michała. ja jade z koleżkami..

polecielibyśmy razem:)

Napisane:
sobota, 26 maja 2012, 12:47
przez lewmichal
daro, nie musisz koniecznie tego drukować. Dadzą Ci oświadczenie na miejscu i tam wypełnisz. Wydrukowane po prostu przyspiesza zapisy i skraca kolejkę.

Napisane:
sobota, 26 maja 2012, 21:05
przez szybki_czopek
daro600 napisał(a):no tak... też bym sie wybrał ale nie mam gdzie wydrukować tego oświadczenia...

chyba coś pokombinuje... chetnie bym podjechał niie byłem jeszcze na czymś takim... odrazu
szybki_czopek, ustawili byśmy sie na parade do Michała. ja jade z koleżkami..

polecielibyśmy razem:)
mi pasuje, to na miejscu się znajdziemy
czyżby w okolicy były tylko 3 motocykle z forum ?

Napisane:
niedziela, 27 maja 2012, 01:15
przez lewmichal
Możliwe, że będzie jeszcze płaski i wojkek. Właśnie z nimi gadałem.

Napisane:
poniedziałek, 28 maja 2012, 08:12
przez plaski
Na szkolenie raczej nie przyjadę bo pewnie czasu nie będzie ale na paradę będę się wybierał prawdopodobnie z Lublina. Będę wyjeżdżał około godziny 14, jeśli to dla was nie za wcześnie to możemy polecieć razem