A ja tak z innej beczki...

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

A ja tak z innej beczki...

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 11 lipca 2011, 14:10

Mam pytanie odnośnie trasy E77 odcinek Wwa-Radom.
Jak jechałem po jajeczko to sobie raźno poczynałem na drodze - nie jakoś szczególnie bardziej niż inni, ale jednak. Po zakupie jak wracałem moto do domu to też tak całkiem sprawnie szło...

Teraz mnie nastraszyła koleżanka, że tam jest system monitorujący - nie fotopstryk tylko jakieś kamery itd....

Wiecie coś o tym?

No nie ma to jak sobie radośc z zakupu niepokojem zasrać....
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pegaz » poniedziałek, 11 lipca 2011, 14:19

Sa zainstalowane radary odcinkowe i mialy od lipca dzialac. Czy faktycznie dzialaja tego nikt nie wie.
pegaz
 

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 11 lipca 2011, 15:19

Jakiś błysk poszedł, myślałem, że to słońce się odbiło....
Pięknie....
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 11 lipca 2011, 15:25

przecież masz rejestracje z tyłu mistrzu :) to nie samochod :lol:

ja słyszałem ze mialy mierzyc predkosc, a mandart mial byc wystawiany na podstawie predkosci spredniej z kilku tych kamerek. inni mowia ze to ze sprawdzania oplat za powyzej 3.5 tony, takze na dwoje (wiele) babka wróżyła.
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 11 lipca 2011, 15:56

Sęk w tym, że błysnęło jak autem jechałem....

Mam nadzieję, że nie będzie nic, bo już mam te cholerne 8 :/
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ivan » poniedziałek, 11 lipca 2011, 17:47

Podobno... jeszcze to nie działa.
Budzik, jednak chciałbym Cię ostrzec że jak będzie działał (a może już działa...) to robi serię zdjęć (ok 10) - także od tyłu :)
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 11 lipca 2011, 18:01

narazie jezdze tam samochodem, ale juz mi ten pomysl si enie podoba :<
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Lucky » poniedziałek, 11 lipca 2011, 18:24

Myślę że trafiłeś na ten cały viatol.
Lucky
 

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 11 lipca 2011, 19:06

Nie jestem zachwycony...

cytat ze strony ww.viatoll.pl :


03-05-2011
Odcinkowy pomiar prędkości

Informujemy, iż prowadzone przez zarządcę Autostrady odcinkowe pomiary prędkości (wskazujące średnią prędkość pojazdu na pokonanym odcinku Autostrady), mają wyłącznie charakter informacyjno – prewencyjny i nie podlegają przepisom Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. prawo o ruchu drogowym. Dane pojazdów i ich użytkowników nie podlegają rejestracji i dalszemu przetworzeniu.

[ Dodano: 12-07-11, 13:14 ]
Normalnie paranoi nie ma końca...
Sprawdzam i czytam i nadal nie wiele wiem. Niby pomiar prędkości na odcinkach nie jest przetwarzany dalej. Ten błysk co poszedł był z bramownicy i to dośc wysoko - słońce się odbiło?, mam nadzieję... Głowę musiałem zadrzeć do góry by zlokalizować to miejsce - jakoś nie naturalnie jak na radar.
Na zumi.pl planowanie trasy po E77 wskazało tylko kilka fotopstryków i na te uważałem.
Jechałem za jednym zającem na trasie - koleś z anteną - i ciął 160-170km/h. Chyba by wiedział że coś jest grane :\, tablicy ostrzegawczej, że pomiar prędkości radarem nie było.


Normalnie na nerwicę serca zejdę :?
Ostatnio edytowano poniedziałek, 11 lipca 2011, 19:21 przez Majkelo, łącznie edytowano 1 raz
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez x10d » niedziela, 17 lipca 2011, 08:54

Tak mi sie widzi, ze przydatna by byla mapa fotoradarow... Zwlaszcza tych, co strzelaja foty od tylu. Gdzies taka widzialem, ale nie moge sobie przypomniec gdzie :>
Obrazek - Suzuki GSX750F K6
Obrazek - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D GLS Long

www.spisperfum.pl
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron