Brok fajne miasteczko i super trasa

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Brok fajne miasteczko i super trasa

Postprzez ADHD » wtorek, 16 sierpnia 2011, 14:20

witam wrucilismy no prawie na 2kolach z wycieczki do Broku okolo 110km.jakies 25 przed Małkinią fajna okolica czysta woda i wuda robia wspaniała mieszanke czynej rekraci :diabel: foty z wypadu: Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 16-08-11, 15:24 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 16-08-11, 18:58 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
każdy chce zapłate za swoją prace ;)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 16-08-11, 19:06 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
i ja i rybka 8)

[ Dodano: 16-08-11, 19:14 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
No i ostatnie zdjecie gdzie mielismy dobry chumor bo puzniej zaczeły problemy , oczywiscie to moja wina bo co za idiota pali gume z zona na kanapie i wpelni zapakowanym motorem :paluj:

[ Dodano: 16-08-11, 19:16 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
No i ostatnie zdjecie gdzie mielismy dobry chumor bo puzniej zaczeły sie
problemy , oczywiscie to moja wina bo co za idiota pali gume z zona na kanapie i wpelni zapakowanym motorem :paluj:

[ Dodano: 14-05-12, 14:11 ]
suzi juz niema a no i plecaczka tyż hhe aczego mi bardziej szkoda domyscie sie :mrgreen:
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron