3miasto

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

3miasto

Postprzez Yoshimitsu » piątek, 19 sierpnia 2011, 22:00

Witam,
Może by zorganizować jakiś zlocik w Gdyni? Jakoś w przyszły weekend, ponoć pogoda ma być obiecująca więc można by pokazać swoje jajka ; P i imbryki ;)
Yoshimitsu
 

Postprzez BiEdRoN » sobota, 20 sierpnia 2011, 01:08

w weekendy ja raczej odpadam chyba że będzie to po 20:00, albo znajdę starej coś do roboty i opiekunkę do dzieci :/
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez adasko28 » niedziela, 28 sierpnia 2011, 19:27

zainteresowany jestem. Moze sopot to posrodku
Avatar użytkownika
adasko28
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 4 sierpnia 2011, 22:13
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Yoshimitsu » wtorek, 13 września 2011, 22:37

w dwie osoby to gejowsko wygląda :mrgreen: , no bez przesady nie ma już ludzi z trójmiasta i okolic ? :D
Yoshimitsu
 

Postprzez BiEdRoN » środa, 14 września 2011, 20:50

no niestety grupa pomorska jest malutka, jest jeszcze żółwik ale już bez moto

o ile dobrze pamiętam to pomorskie bractwo suzuki robi co tydzień spotkania
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez adasko28 » czwartek, 15 września 2011, 21:07

masz jakies szczególy zlotów cotygodniowych?
Avatar użytkownika
adasko28
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek, 4 sierpnia 2011, 22:13
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez BiEdRoN » piątek, 16 września 2011, 00:58

simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron