Wrocław zimą nie śpi !

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wrocław zimą nie śpi !

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:04

Bikers Night Wrocław

data rozpoczęcia: 2012-03-02 godzina 19:00:00
Cytat:
"2 marca 2012 Bikers Night - cykliczna zimowa impreza dla motocyklistów stęsknionych za zlotowym klimatem.
W czasie zimy motocykliści się nudzą. Ukochana maszyna drzemie w garażu czekając na nowy sezon, na dworze zaspy i grubo na minusie. Sądzisz, że pozostają Ci tylko wspomnienia z wakacyjnych zlotów? Zamiast w lutym tęsknie odliczać dni do wiosny weź znajomych i przyjdźcie na Bikers Night! To cykliczna impreza organizowana zimą dla wszystkich motocyklistów spragnionych zlotowych klimatów. Duży, dwupoziomowy klub w centrum Wrocławia, dobra rockowa muza i zimne piwko czekają! Bawimy się całą noc przy koncertach i nagich paniach, świetna imprezowa atmosfera zapewniona. Same doborowe towarzystwo – spotkasz swoich znajomych ze zlotów. Nie siedź w domu, rozgrzej się z nami na Bikers Night, jedynej takiej w Polsce klubowej imprezie dla motocyklistów.
Barmanki topless."

Szczegóły:

- http://www.wroclaw.gremium.pl/

Cóż więcej dodać?
Tylko tyle: MIŁEJ ZABAWY !!!
Pzdr.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron