X Zlot Klubu Miłośników Suzuki

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

X Zlot Klubu Miłośników Suzuki

Postprzez Artur_Duda » poniedziałek, 12 marca 2012, 15:56

Stowarzyszenie „Klub Miłośników Suzuki”
serdecznie zaprasza
na X Jubileuszowy Zlot sympatyków i użytkowników marki Suzuki
który odbędzie się 3-6 maja 2012, w Zaborzu k/Częstochowy

Temat przewodni zlotu: ”X Zjazd KSP – wspomnienia z czasów PRL”

Program Zlotu:
Czwartek, 3 maja
Przyjazd uczestników do bazy zlotu w ośrodkach w Zaborzu,
kolacja (grill lub ognisko), wieczór integracyjny.

Piątek, 4 maja
„Piknik 4x4” – konkurencje i zabawy na torze offroadowym w Juraparku w Biskupicach, dla wszystkich uczestników (właściciele aut osobowych dosiadają się do załóg aut terenowych) - konkurencje zręcznościowe, strzelnica, wspólne gry i zabawy.
Po powrocie z toru offroadowego obiadokolacja, Jubileuszowy Bal Przebierańców KSP
„Z czasów PRL”, Otrzęsiny dla nowych uczestników i wiele innych wspólnych zabaw.

Sobota, 5 maja
„Piknik-Lotnisko” - konkurencje na lotnisku-torze wyścigowym (troleje, przejazd z alkogoglami, próba stewarda, trasy zręcznościowe, itp.). W trakcie konkurencji na lot-nisku będzie zorganizowany na miejscu piknik z konkurencjami i zabawami dla wszystkich uczestników. W godzinach popołudniowych i wieczornych w bazie zlotu obiadokolacja, uroczyste ogłoszenie wyników rywalizacji w poszczególnych kategoriach, loterie, aukcje, ognisko-grill, wieczór integracyjny.

Niedziela, 6 maja
Pożegnanie i odjazd uczestników ze zlotu.

Impreza będzie miała jak zwykle charakter turystyczno-rodzinny, wszystkie konku-rencje samochodowe będą przystosowane dla aut seryjnych, osobowych i 4x4.

Szczegółowych informacji o organizowanym zlocie prosimy szukać na stronie inter-netowej: http://www.klubsuzuki.pl/index.php

Zgłoszenia udziału w zlocie:
Wszystkich chętnych do udziału w zlocie prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia na Zlot
do pobrania pod adresem: www.klubsuzuki.pl/_pliki/ZGLOSZENIE_NA_ ... ulamin.rtf
i przesłanie jej do dnia 20 marca 2012 na następujący adres mailowy: k.kowalczyk@klubsuzuki.pl

Dodatkowych informacji udzielają następujące osoby:
Komandor Zlotu: Jarosław Chudzicki, e-mail: j.chudzicki@klubsuzuki.pl
Kwatermistrz Zlotu: Małgorzata Tokarczyk, e-mail: m.tokarczyk@klubsuzuki.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa !



Ja oczywiście na (mam nadzieję ) swoim przyjadę :) oględziny w sobotę :)
Artur_Duda
 

Postprzez ziomek4000 » poniedziałek, 12 marca 2012, 20:13

widzę że wszystkie konkurencje będą dla samochodów. a dla motocyklistów na Suzuki przewidzieli cokolwiek w planie?
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Artur_Duda » wtorek, 13 marca 2012, 14:27

Mamy tam właśnie zrobić coś na lotnisku :)
Ja dopiero w przyszłym tygodniu (jak wszystko pójdzie po mojej myśli) będę miał swoje 2oo to i będę mógł coś ruszyć i w tym temacie :)

W 2009 mieliśmy zlot z Rebeliantami w Radomiu wyszło bardzo fajnie http://picasaweb.google.pl/RebelianciSu ... ubuSuzuki#
Artur_Duda
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron