piknik

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

piknik

Postprzez zolkos » środa, 4 kwietnia 2012, 10:23

22.04.2012. Radio Elka W niedzielę 22 kwietnia zapraszamy
na piknik motocyklowy. Start o 11:45
w kościele Św. Marcina w Kotli.
Następnie parada motocykli, przejazd
od Kulowa w okolice sali wiejskiej, a
na miejscu: piknik z ogniskiem, kiełbaski, napoje, pyszne ciasta
domowego wypieku, świetna zabawa
dla dzieci i nie tylko. Impreza składkowa. Cały dochód
będzie przekazany na materiały
edukacyjne dla wychowanków Domu
Dziecka w Kotli. Potwierdzenia udziału w imprezie
można dokonywać mailowo na adres easyrider2201@interia.pl lub telefonicznie 609 059 224.

ok 14 km od Glogowa kierunek sława
zolkos
 

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron