Otwarcie sezonu Pruszków 24.03.2012

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Otwarcie sezonu Pruszków 24.03.2012

Postprzez Valhalla » piątek, 23 marca 2012, 22:00

Chyba mało zorganizowane sądząc po dostępności, ale zamierzam się wybrać. Za zainteresowanych linki poniżej :)

http://forum.outriders-team.pl/viewtopic.php?t=3456
i chyba lepiej opisany ;p
http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=9741

Start 15.00 Pruszków pod urzędem skarbowym. Panują wspólny przejazd a później jakiś grill. Może być fajnie. Nie pisali że to potajemny zlot więc chyba można wbić. Jak będzie niefajnie to się zwiniemy i polatamy gdzieś razem.
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
Avatar użytkownika
Valhalla
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rumun78 » piątek, 23 marca 2012, 22:29

Dobry pomysł w sumie to mam blisko , trzeba się wybrać :)
Avatar użytkownika
rumun78
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 16:52
Lokalizacja: żyrardów

Postprzez Bandian » piątek, 6 kwietnia 2012, 17:07

tego dnia jest chyba ogolne "otwarcie" sezonu w pruszkowie przez motoserce + koncerty na zniczu TSA gwiazda wieczoru, i parada tez ma chyba byc co do daty nie jestem 100% pewien bo plakat mi mignal tylko na miescie ale jak sie upewnie to dam znac wiec mozna smialo wbijac.

---EDIT---

sorry motoserce + rockpicknik sa 21.04 ale tez zapraszam :)
Obrazek
Ostatnio edytowano piątek, 6 kwietnia 2012, 17:10 przez Bandian, łącznie edytowano 1 raz
Bandian
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron