http://forum.outriders-team.pl/viewtopic.php?t=3456
i chyba lepiej opisany ;p
http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=9741
Start 15.00 Pruszków pod urzędem skarbowym. Panują wspólny przejazd a później jakiś grill. Może być fajnie. Nie pisali że to potajemny zlot więc chyba można wbić. Jak będzie niefajnie to się zwiniemy i polatamy gdzieś razem.

