Otwarcie sezonu motocyklowego w Cieszynie 09.04

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Otwarcie sezonu motocyklowego w Cieszynie 09.04

Postprzez sanczo1 » wtorek, 10 kwietnia 2012, 21:23

Witam

Wczoraj w Cieszynie na rynku spotkali się cieszyńscy motomaniacy by w korowodzie przejechać przez Czeski Cieszyn i udać się do Wisły w celu zatopienia burej suki (była na dopalaczu - rozpałka do grilla)

Zebrało sie ponoć 175 maszyn róznej maści, oczywiście nie zabrakło kilku GSXF :mrgreen:

Laura powitała nas słonecznie, aczkolwiek słupki rtęci tuliły sie gdzieś na spodzie termometrów.

Kilka fotek i filmik z przejazdu:
Strona Stelaków:
Otwarcie sezonu 2012 - Stelaki

Strona regionalnego portalu OX.pl
Otwarcie sezonu 2012 Cieszyn - OX.pl

FIlm z przejazdu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NPguLgh_u9I[/youtube]


Ja się na foto niestety nie załapałem :(
sanczo1
 
Posty: 118
Dołączył(a): środa, 14 kwietnia 2010, 21:34
Lokalizacja: Cieszyn

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron