Rozpoczęcie sezonu 2012 Poznań Malta

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Rozpoczęcie sezonu 2012 Poznań Malta

Postprzez max_kom » poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 20:48

OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO CITY RUN 2012
Dnia: 21-04-2012
Start o godz: 10:00
Adres: UL . BARANIAKA -POLANA HARCERZA, POZNAŃ

jest ktoś chętny z Wielkopolski?
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slawekd » poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 21:08

Max
a jakies szczegóły???

Zastanawiam sie. Przy okazji można by zrobić restart sezonu grupy wielkopolskiej.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez max_kom » poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 21:17

co do szczegółów to wysłałem maila do organizatora by się dowiedzieć co i jak? Ale tak jak piszesz restart Wielkopolski by sie przydał. Najwyższy czas.

Zobaczymy. W zeszłym roku na zakończenie sezonu był przejazd z Malty do Strzeszynka. Ale zawsze możemy polatać wkoło komina :P
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez max_kom » czwartek, 19 kwietnia 2012, 08:34

niestety nikt jeszcze się nie odezwał z organizatorów - szkoda. Ale Poznań też widać jakiś uśpiony.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bostea » czwartek, 19 kwietnia 2012, 14:57

Mi jest ciągle zimno! W tym roku, pośmigałam jeden tydzień, teraz maszyna stoi i czeka :mrgreen: W weekend nie mogę, bo niestety pracuję. Jak na razie, nadal czekam na wiosnę ;)
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez pablonuevo » piątek, 20 kwietnia 2012, 08:17

Ja na pewno jestem :D impreza startuje o 10:00. Jesli ktos chetny to stacja lotos (esso) o 9:40 na śródce. czekamy 10 minut i jedziemy na polane :) Do zobaczenia. :diabel: :diabel: :diabel:
Najwierniejsza Suka w Mieście :)
Avatar użytkownika
pablonuevo
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 2 czerwca 2011, 22:55
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez cichy » piątek, 20 kwietnia 2012, 20:35

Postaram się przyjechać
Avatar użytkownika
cichy
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 07:33
Lokalizacja: poznań

Postprzez max_kom » piątek, 20 kwietnia 2012, 20:39

ja jak zdążę to się melduję na lotosie - jak nie zdążę to podjadę bezpośrednio na polanę
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości