Nie bedziemy za każdym razem przy okazji motobazaru w łodzi zakładać nowego tematu, tutaj wpisujcie znane kolejne terminy kolejnych motobazarów. Admina prosze o przeniesienie tematu tutaj lub jego skasowanie "motobazar łódź 8-9 maja" czy jakoś tak.
A wiec zapraszam do Łodzi 3,4 lipiec na kolejną odsłone motobazaru łódzkiego.
p.s. ja najprawdopodobniej bede w piątek :mikolaj:
