Wieczorne latanie po Wawie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wieczorne latanie po Wawie

Postprzez okoman1 » wtorek, 22 maja 2012, 17:35

Hej,

Mieszkam w Wawie na Włochach. Ma ktos ochote posmigac ?

Nr. 604 997 890

Tomek
okoman1
 

Postprzez TasmaN » wtorek, 22 maja 2012, 23:42

W okolicach weekendowych mysle ze sie zacznie ruch w temacie :)
TasmaN
 

Postprzez okoman1 » środa, 23 maja 2012, 17:40

To w takim razie proponuje aby wrzucic jakies info o malym spociku i objezdzie Warszawy i okolic w weekend.

Wczoraj oblecialem kawalem Wawki i na wiadukcie nad Armii krajowej spotkalem czarne jajeczko z kuferkiem. Ja odbilem w Prymasa Tysiac lecia a koleszka polecial prosto na Poznan. Rąsia był wiec git! :D

Pozdrawiam,
Tomek
Ostatnio edytowano środa, 23 maja 2012, 17:41 przez okoman1, łącznie edytowano 1 raz
okoman1
 

Postprzez Mały » piątek, 25 maja 2012, 20:41

ja się piszę tylko kwestia kiedy i o której...mi najbardziej pasuje w tygodniu po 20.00 bo muszę mojego młodego wykąpać
Ostatnio edytowano piątek, 25 maja 2012, 20:51 przez Mały, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mały
 
Posty: 74
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 00:06
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości