Białystok i okolice

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Białystok i okolice

Postprzez lewmichal » czwartek, 21 czerwca 2012, 12:08

Jeżeli pogoda dopisze, wybieramy się z Płaskim na wycieczkę z Lublina do Białegostoku i okolic na weekend. Wycieczka na pełnym spontanie. Bierzemy namioty i parę gratów. Plan jest taki, żeby pojechać w sobotę i pokręcić się po Białymstoku (nigdy tam nie byłem). Wieczorem znaleźć jakiś camping i popiwkować/grill/ognisko przy namiotach. W niedzielę się zobaczy, co czas przyniesie. Na pewno po południu powrót, żeby wrócić na wieczór.

Jeżeli ktoś chętny, żeby się podłączyć gdzieś na trasie lub ktoś z okolic Białegostoku chciałby dołączyć, zapraszamy.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Budzik » czwartek, 21 czerwca 2012, 12:28

lewmichal, to wpadnijcie do nas na obiad w trasie. czy to jadac do bialegostoku czy wracajac. a odemnie jest juz super trasa do bialegostoku-S8
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez lewmichal » czwartek, 21 czerwca 2012, 12:48

Dzięki Budzik za zaproszenie. Obgadamy temat i zobaczymy co z tego wyjdzie. Chętnie bym zobaczył najpiekniejszą motocyklistkę :mrgreen:

Czy ktoś kojarzy jakieś campingi albo miejsca w tamtych okolicach, gdzie bezpiecznie można rozbić namiot przy moto?

[ Dodano: 25-06-12, 12:18 ]
Wycieczka bardzo udana. Zaczynając od pogody, poprzez trasę i na towarzystwie kończąc. Zrobiliśmy ponad 700 km. Zajrzeliśmy do Białowieży, Hajnówki, Białegostoku, Wasilkowa (nocleg nad zalewem), Warszawy (grill u Budzika) i do swoich domów na wieczór w niedzielę.
Średnie spalanie u mnie wyszło 5,2 l/100km, a u Płaskiego jeszcze mniej. Tym optymistycznym akcentem kończę i szukam następnego celu podróży.
Ostatnio edytowano czwartek, 21 czerwca 2012, 13:01 przez lewmichal, łącznie edytowano 2 razy
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez pegaz » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 11:24

A dokumentacja fotograficzna?
pegaz
 

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 11:39

Może bardziej dokumentacja filmowa się znajdzie. Ale zanim to poskładam, minie trochę czasu.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Budzik » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 11:49

lewmichal, nastepne wycieczki to prosze informowac troche wczesniej. w tym sezonie tak daleko chyba nie pojade z wiadomychj przyczyn, ale w przyszlym to juz mała bedzie na tyle duza ze z dziadkami bedzie mogla zostac na troche, takze bysmy sie z Ola chetnie wybrali ;]

jeszce tylko bys dopisal koszt podrozy ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 12:13

Jak wycieczki planowane, to będziemy informować wcześniej. Ta była mocno spontaniczna.
Całkowity koszt z paliwem to ok. 370 zł

[ Dodano: 29-06-12, 16:46 ]
pegaz napisał(a):A dokumentacja fotograficzna?

Coś tam na szybko złożyłem:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F_8SWwwK7Mc[/youtube]
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez pegaz » piątek, 29 czerwca 2012, 17:22

Fajny wyjazd.
pegaz
 

Postprzez Budzik » piątek, 29 czerwca 2012, 20:04

I tak grill u Budzika najlepszy ;P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez lewmichal » sobota, 30 czerwca 2012, 08:41

No proste.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości