TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez Godzi » sobota, 7 lipca 2012, 08:42
Moze ma ktos ochote posmigac w pieniny, tatry a moze slowacje w czwartek, piatek lub sobote (12-14/07)? Wyjazd skadkolwiek na slasku, zawsze mozemy spotkac sie w drodze albo podjade. Gdzie dojedziemy malo istotne, musze popracowac nad swoja technika

-

Godzi
-
- Posty: 34
- Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2012, 09:41
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
przez Budzik » sobota, 7 lipca 2012, 08:44
fajnie ze macie tak blisko w takie tereny:)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
-

Budzik
-
- Posty: 3270
- Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
- Lokalizacja: Wwa
przez lewmichal » sobota, 7 lipca 2012, 19:39
Ja Słowację planuję dopiero pod koniec sierpnia.
-

lewmichal
- Klubowicz

-
- Posty: 1618
- Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
- Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości