Wyjazdy Warszawa - Sejny i Warszawa - Berlin

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wyjazdy Warszawa - Sejny i Warszawa - Berlin

Postprzez NiDeMa » wtorek, 10 lipca 2012, 07:46

13 lub wcześnie rano 14 lipca kierunek Sejny/Suwałki festiwal bluesowy powrót 15 lipca wieczorem.

20 lub wcześnie rano 21 lipca kierunek Berlin powrót 25 lipca.


Prędkość 120/130/140 km/h. Ktoś może planuje jechać lub chce dołączyć?
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez NiDeMa » wtorek, 10 lipca 2012, 07:53

Oczywiście wszystko zależy od pogody.
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości