TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez NiDeMa » wtorek, 10 lipca 2012, 07:46
13 lub wcześnie rano 14 lipca kierunek Sejny/Suwałki festiwal bluesowy powrót 15 lipca wieczorem.
20 lub wcześnie rano 21 lipca kierunek Berlin powrót 25 lipca.
Prędkość 120/130/140 km/h. Ktoś może planuje jechać lub chce dołączyć?
NiDeMa
-TW 99-
-
NiDeMa
-
- Posty: 118
- Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
- Lokalizacja: Warszawa (Taipei)
przez NiDeMa » wtorek, 10 lipca 2012, 07:53
Oczywiście wszystko zależy od pogody.
NiDeMa
-TW 99-
-
NiDeMa
-
- Posty: 118
- Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
- Lokalizacja: Warszawa (Taipei)
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości