TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez Banshee » poniedziałek, 9 lipca 2012, 21:39
Jest kotś na forum z oklicy 3-city?lub samego 3Miast?
-
Banshee
-
przez adasko28 » niedziela, 5 sierpnia 2012, 20:34
jestem

-

adasko28
-
- Posty: 62
- Dołączył(a): czwartek, 4 sierpnia 2011, 22:13
- Lokalizacja: Gdańsk
przez BiEdRoN » wtorek, 7 sierpnia 2012, 13:57
Byłem
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i

-

BiEdRoN
-
- Posty: 1355
- Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
- Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork
przez zolwik » wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:21
biedron napisał(a):Byłem
adasko28 napisał(a):jestem

będę

JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
-

zolwik
-
- Posty: 2115
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
- Lokalizacja: Nie daleko Gdyni
przez Calvados » czwartek, 9 sierpnia 2012, 09:58
Ciągle jestem

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*
-

Calvados
-
- Posty: 53
- Dołączył(a): środa, 11 kwietnia 2012, 23:45
- Lokalizacja: 3miasto
przez tosca303 » środa, 15 sierpnia 2012, 23:39
planuje

wypad do troj miasta za dwa tygodnie bede wiedzial cos blizej terminu ;P ktos yb wyjechal bo samemu to nudno szczerze mowiac;P
-
tosca303
-
- Posty: 76
- Dołączył(a): czwartek, 15 lipca 2010, 01:51
- Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości