Sobota z ParaMoto

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Sobota z ParaMoto

Postprzez Gof » piątek, 3 sierpnia 2012, 08:00

Gof
 

Postprzez TasmaN » czwartek, 16 sierpnia 2012, 15:52

2. Tasman

:P :D :)
TasmaN
 

Postprzez RAV » czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:55

A sobota 4 sierpnia to nie minęła już przypadkiem ? :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez DeElcano » czwartek, 16 sierpnia 2012, 17:03

heh :roll:
Avatar użytkownika
DeElcano
 
Posty: 300
Dołączył(a): sobota, 21 lipca 2012, 21:15
Lokalizacja: H-ów, W-wa

Postprzez pegaz » czwartek, 16 sierpnia 2012, 17:58

RAV napisał(a):A sobota 4 sierpnia to nie minęła już przypadkiem ? :P


Moze to jest watek kto byl? Albo bedzie za rok?

PS. Tasman pojechales po rajstopach :yahoo:
Ostatnio edytowano czwartek, 16 sierpnia 2012, 17:59 przez pegaz, łącznie edytowano 1 raz
pegaz
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości