TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez ziomek4000 » niedziela, 2 września 2012, 20:19
czy ktoś z forumowiczów planuje się wybrać na zakończenie sezonu do Drawna? więcej informacji na temat imprezy pod linkiem:
http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/134 ... -2012.html
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
-

ziomek4000
-
- Posty: 1337
- Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
- Lokalizacja: Szczecin
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości