Zakończenie sezonu.

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez czeslaw » czwartek, 6 września 2012, 08:58

Ja wstępnie bym się pisał o ile to będzie w niedziele bo w sobote niestety pracuje :(
czeslaw
 
Posty: 160
Dołączył(a): piątek, 24 sierpnia 2012, 08:12
Lokalizacja: Tuchola

Postprzez KR-Ociec » czwartek, 6 września 2012, 09:51

ch3st3r3k, - zanim stworzymy listę chętnych na początku musimy ustalić MIEJSCE, bo jak sam zauważ, km mają decydujące znaczenie :(
(trudno mi sobie wyobrazić kogoś ze Szczecina lecącego np. nad Zalew Tarnobrzeski:
http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=3204&pos ... sc&start=0
http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=3536 )
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez ch3st3r3k » czwartek, 6 września 2012, 11:30

Kr- Ociec moze masz i racje mozna ustalic miejsce spotkania a wszyscy inni chetni juz miedzysoba beda sie zgadywac zeby razem pojechac mozna tak zrobic:). Znasz jakies fajne miejsca które mozna odwiedzić
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez KR-Ociec » czwartek, 6 września 2012, 20:02

I z tym jest kłopot :roll: Teraz już nie sezon na plażę więc zostaje coś na spokojnie: z możliwością czegoś zakąszenia i popicia ( :D ) w okolicy, tj. podkarpackie mogę polecić "Red Zona" Rzeszów = bar dla motocyklistów albo Podpromie w Rzeszowie = miejsce spotkań braci motocyklowej; i tu moja filozofia się kończy :( - Niestety Nie te latka :mrgreen: a i "starcze" obowiązki pozostawiają piętno ...
:brawo:
Chyba na obecny sezon pozostają nam tylko oficjalne zloty :?
Ostatnio edytowano czwartek, 6 września 2012, 20:07 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez ch3st3r3k » czwartek, 6 września 2012, 21:15

e ale no jak byśmy sie spieli to nie wierze w to ze nie znajdziemy grupy ludzi chetnych na wypad gdzie kolwiek:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez KR-Ociec » piątek, 7 września 2012, 00:45

A tymczasem ZAPRASZAMY na:

http://i50.tinypic.com/2nishvr.jpg


Motocykliści zwolnieni z "frycowego" !!! :D :D :D
(cytat:)
"...prośba o przygotowanie tego 5zł wcześniej - aby ułatwić nam pracę i nie robić zbędnych przestoi spowodowanych koniecznością wydawania reszty. Z takiego tez powodu zwalniamy z opłaty motocyklistów ..."

Parking dla MOTOCYKLISTÓW:

http://i1173.photobucket.com/albums/r598/katiefg2/346rmn6.jpg


Organizacja ruchu na Rynku w Dębicy:

http://i1173.photobucket.com/albums/r598/katiefg2/map-1-1.jpg


Jest impreza, jest okazja.
Miejsce spotkania dla Moto z Dębicy + okolice (tj.: Tarnobrzeg, Mielec, Rzeszów, Ropczyce ... ) :
(cytat za P2K:)
Proponuje spotkać się na Shellu o godzinie 10:00 - wyjazd na rynek najpóźniej o 10:40.
Powoli bez szaleństw z prędkościami 50km/h dojeżdżamy na rynek na ok. 10:55-11:00.
Oczywiście samochody też mile widziane pod Shellem :)

Miejsce spotkania (stacja Shell): http://goo.gl/maps/wRRXn


Lista - Shell:
1. kolo
2. Majeczka
3. KR-Ociec
4. Badi1992
5. krzysiekk
6. karkoz
................. (to nie koniec Dębica :D )
7. Grupa: Tarnobrzeg + Mielec (ok. 10 Moto)
8. Grupa: Rzesza + Ropczyce

Potem, ok. 15.00 - "Udział w szwedzkim stole" = 20 zeta/os. (miejsce: Hotel "POLONEZ" na ul. Metalowców = dawny WUCh)
Dojazd: PARADA
- nocleg = 45 zeta/os. (pokój 2-osob. ze śniadaniem Hotel "POLONEZ")

Mile widziana rejestracja 100% uczestników w imprezie w Hotelu na stronie:
- http://hondapodkarpacie.o....2-Dębica-GRILL
oczywiście z przedpłatą na konto :D

Szczegóły:
- http://hondapodkarpacie.o...3c3f2db1bb476df
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez KR-Ociec » piątek, 7 września 2012, 00:50

Mile widziane Motocykle WSZELKIEJ MAŚCI :D
Pzdr.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości