Jezdzcy Hardcoru lataja do oporu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez zolwik » wtorek, 30 października 2012, 19:22

ZiGi napisał(a):A ja dziś do pracy wybrałem się na moto

no i zima zaskoczyła motocyklistę .
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Budzik » wtorek, 30 października 2012, 20:15

Zigi gdzie ty mieszkasz i dlaczego sadiad mieszka w baraku?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez ogórek » wtorek, 30 października 2012, 20:23

już kiedyś ktoś próbował latać w takich warunkach,chyba GOF,i było BĘC.Aby u ciebie było inaczej. :D
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Budzik » wtorek, 30 października 2012, 20:27

Gof nie probowal tylko jezdzil cala zime a moto przewrocilo mu sie na osiedlu:p
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » wtorek, 30 października 2012, 20:48

No było... :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hC7E_CrWEC8[/youtube]

Teraz zapowiada się powtórka z rozrywki, byłem raz w robocie puchą i stwierdziłem że nigdy więcej, tam nie ma po prostu miejsca żeby zaparkować, zresztą po tym cudownym mieście w godzinach szczytu daje się jeździć tylko na moto...

Ale teraz mam już odruch używania w takich warunkach tylnego hamulca, wtedy odruchowo dotknąłem przedniego i nie mogło się to skończyć inaczej (na filmie nie widać, ale tam był lekki zakręt, a sam zjazd szedł w dół) :P
Ostatnio edytowano wtorek, 30 października 2012, 20:52 przez Gof, łącznie edytowano 3 razy
Gof
 

Postprzez ZiGi » środa, 31 października 2012, 13:51

Budzik napisał(a):Zigi gdzie ty mieszkasz i dlaczego sadiad mieszka w baraku?


Mieszkam pod Mińskiem Mazowieckim ;) a Barakowozy używane są na budowie czasem a że akurat nie ma zapotrzebowania to są ściągnięte z terenu. A tam w oddali to niebieskie to jakiś nowo postawiony garaż przez przyszłych osiedleńców.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Sokol » niedziela, 4 listopada 2012, 20:19

Ja raz pojedzilem w zimie i nigdy wiecej moto odrazu spod pordzewial ,wiec powiedzialem koniec
Sokol
 
Posty: 268
Dołączył(a): poniedziałek, 14 listopada 2011, 02:36
Lokalizacja: Sieniawa/Usa

Postprzez ADHD » poniedziałek, 12 listopada 2012, 19:05

Gof Górczewska 200 słaby jest tam zjazd ja jutro wyjadę bo fajna pogoda ;)
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » poniedziałek, 12 listopada 2012, 20:08

Dokładnie, Górczewska 200. Mieszkasz tam? Współczuję, ja mieszkałem rok, wyniosłem się po tym jak obrobili mi w garażu samochód. Administracja, która ma wszystko w dupie, złodzieje dookoła, ochrona, która jest bardzo w porządku i się stara, ale tak naprawdę ma zero kontroli nad tym, co się dzieje. Po roku tam obiecałem sobie, że już nigdy więcej JW.

Nawet forum się dorobili: http://osiedlegorczewska.waw.pl/forum/
Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 listopada 2012, 20:10 przez Gof, łącznie edytowano 1 raz
Gof
 

Postprzez ADHD » poniedziałek, 12 listopada 2012, 20:48

nie ja na tarcho ale jestem cierpem od 6 lat i Warszawa jak własna kieszeń hee ale też JW
Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 listopada 2012, 20:50 przez ADHD, łącznie edytowano 1 raz
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » poniedziałek, 12 listopada 2012, 20:55

Na Tarcho JW może na Kowalczyka?
Gof
 

Postprzez ADHD » poniedziałek, 12 listopada 2012, 21:02

nie na Ceramicznej zajebiste osiedle i w fajnym punkcie a po rozstaniu z żoną aluzyjna koszmar na prawde masakra pojebana ochrona meksyk tarchomina !!!!!
Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 listopada 2012, 21:03 przez ADHD, łącznie edytowano 1 raz
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości