Gof napisał(a):Przecież my przepisowo... razy 2.5

Taaak zawsze przepisowo :-D
Ja codziennie prawie robię sobie fotke na DK2 przed górką w Wesołej
Prawie codziennie bo czasem jakaś puszka mnie zblokuje to muszę zwolnić.
Oczywiście pamiętam że przy Kajki teraz strzela odjeżdżającym więc tam mam zawsze 50
No i tak dla bezpieczeństwa przed mandatami zawsze jeżdżę z włączonym Yanosikiem i sluchawkami w uszach, jeszcze mnie nie zawiódł :-D