MOTOSERCE - Kalwaria Pacławska

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

MOTOSERCE - Kalwaria Pacławska

Postprzez KR-Ociec » czwartek, 31 stycznia 2013, 22:58

Pozwólcie, że skoro mamy już "odwilż" wrzucę COŚ na podgrzanie atmosfery motocyklowej :D :
(cytat by "P2K" - "piotrek18f" )
"Witam! Nadszedł nowy rok! Wielkimi krokami zbliża się WIOSNA! Z tego względu chciał bym zaprosić wszystkich na rozpoczęcie PODKARPACKIEGO SEZONU MOTOCYKLOWEGO! Powiązanego jak zawszę z szlachetną akcją zbierania krwi "MOTOSERCE" "Krew darem życia" Impreza rozpocznie się jak zawszę na wzgórzu! w miejscowości Kalwaria Pacławska koło Przemyśla. Startujemy 28.04.2013r o godzinie 8:30 a od 10:00 do 14:00 zbiórka krwi przed klasztorem o 12:00 uroczysta msza i poświęcenie motocykli. Można przyjechać wcześniej wynająć pokoje, noclegi.
http://www.zlotymotocyklowe.pl/upload/P ... FG%204.jpg

Trochę więcej szczegółów:
http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/143 ... skiej.html
Wszystkich zapraszamy LwG!"

Sezon Czas Zacząć - a na pewno już o tym myśleć :D
Ostatnio edytowano niedziela, 3 lutego 2013, 09:58 przez KR-Ociec, łącznie edytowano 2 razy
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez rumcajs » niedziela, 3 lutego 2013, 09:42

Czy tylko mnie się nie otwierają te linki ?
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez moro99 » niedziela, 3 lutego 2013, 09:58

juz poprawiłem ;)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez KR-Ociec » niedziela, 3 lutego 2013, 23:57

moro99, - Dzięki i SORRY za roztargnienie . :)
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez moro99 » poniedziałek, 4 lutego 2013, 00:12

nic nie obiecuje ale moze sie pojawie :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 4 lutego 2013, 00:32

Ja na pewno będę w Rzeszy na Otwarciu / Topieniu Marzanny i w Dukli "U św. Jana" i jeszcze w Dębowcu k/Jasła.
Jak czas pozwoli się ogarnąć będę i w Kawlarii - no, chyba, że Otwarcie w Częstochowie wypadnie w tym czasie - strasznie pasuje mi się z "Malwi" widzieć :)
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez Abek » wtorek, 5 lutego 2013, 15:04

KR-Ociec, częstochowa 21.04 :) Ten sam weekend co Mników. Też z wyprawy do Częstochowy najbardziej odpowiada Ci poznanie Malwi? popatrz popatrz... Bracie!!

Hmmm pomyśli się nad tym motosercem :) 195 km ode mnie
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 5 lutego 2013, 15:38

Abek, - MOTOSERCE w Kalwarii nie należy, niestety, do moich priorytetów; na pewno Dukla i Dębowiec a i wreszcie zawitać muszę do Częstochowy :roll: Spot z "Malwi" to "wisienka na torcie" "D
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez moro99 » wtorek, 5 lutego 2013, 16:28

ja mam blisko 400 ale jak bede mial wolny weekend to jade :)
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez DeElcano » wtorek, 5 lutego 2013, 18:04

tooo wam średnia spadnie, do 20km/h :roll:
Avatar użytkownika
DeElcano
 
Posty: 300
Dołączył(a): sobota, 21 lipca 2012, 21:15
Lokalizacja: H-ów, W-wa

Postprzez moro99 » wtorek, 5 lutego 2013, 18:36

Nikt nikomu nie każe jechać z kapitanem ślimakiem w jego tempie :) to ze inni jeżdżą szybciej lata mi obok ... sobie wstawcie co chcecie.
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez ogórek » wtorek, 5 lutego 2013, 18:46

MORO 99 jechaliśmy z Broku do Serocka z Rav,Polo 76 i ja i wcale nie było [ średnia 20km/h ] więc nie wiem o czym oni mówią.Ja też czasami mam taki dzień i humor i pewnie każdy z nas [ no może nie kazdy] że wole jechać wolno i szarmancko. :lol:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez RAV » wtorek, 5 lutego 2013, 19:04

ogórek napisał(a):MORO 99 jechaliśmy z Broku do Serocka z Rav,Polo 76 i ja i wcale nie było [ średnia 20km/h ] więc nie wiem o czym oni mówią.Ja też czasami mam taki dzień i humor i pewnie każdy z nas [ no może nie kazdy] że wole jechać wolno i szarmancko. :lol:


Wolniej ale z klasą :D

zdecydowanie mam to czasami :P czysta ekscytacja z podróży w grupie, i jakby na to nie patrzeć szpanerskie "a niech mnie zauważą" :P

Dopiero poza terenami zabudowanymi gdzieś gdzie na drodze pojawiają się ciekawe zakręty, podnosi mi się ....... no prędkość :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Abek » wtorek, 5 lutego 2013, 20:13

RAV, tudzież powolny przejazd obok wiejskiego disco* :P a potem pełna piiiiizzzzda jak już się ich minie :)

*Wiejskie Disco - radiowóz stojący codziennie, o tej samej porze w tym samym miejscu :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości