TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez moro99 » piątek, 16 sierpnia 2013, 20:02
Panowie
Ja i Mariano bedziemy w Gdyni i 3miescie od jutra wieczorem do wtorku (lecimy szlakiem Pegaza)
Jak ktos chce sie meet to smialo

piszcie do mnie PW
-

moro99
-
- Posty: 1207
- Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
- Lokalizacja: w-wa - centrum
przez BiEdRoN » piątek, 16 sierpnia 2013, 23:40
.....ja najszybciej w poniedziałek, w sumie będę uzależniony od innych jeźdźców śmigających razem zemną, ale postaram się spotkać

simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i

-

BiEdRoN
-
- Posty: 1355
- Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
- Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości