Zlot 31.08-02.09 Bledzewo ok Siepca

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Zlot 31.08-02.09 Bledzewo ok Siepca

Postprzez Jabol80 » sobota, 24 sierpnia 2013, 13:25

Wybiera się ktoś z was na ten zlot http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/125 ... niowy.html .
Ja będę ale dopiero w sobotę tylko nie znam jeszcze godziny o której tam dotrę ,nie wiem jak reszcie będą odpowiadały godziny wyjazd z Warszawy Pragi Południe ,jak ktos był by chętny się podłączyć do nas to piszcie.
Z Wa-wy będzie do Bledzewa ok 130km ,jest to ośrodek LOT-u nad w lesie nad jeziorem ,na stronie szlifu Sierpc są podane nr telefonów do gościu przez których można wynająć domki na terenie tego ośrodka.
Chyba że ktoś wolał by wynająć domek na innym ośrodku w którym będzie spokojniej ale jest oddalony około 20km od Bledzewa nad jez.Urszulewskim w Szczutowie to numer do gościa podam na pw.
Ostatnio edytowano sobota, 24 sierpnia 2013, 13:41 przez Jabol80, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron