TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez michalm83 » wtorek, 29 kwietnia 2014, 20:02
Wyscigi na 1/4 mili + grill + koncerty + wystawy aut
MITSUBISHI LANCER EVO PROTURBO
SUZUKI GSX-R 1000 TURBO BEST ET 8.96 s
LEXUS IS-F CCS-R
VR6 TURBO 800 HP 1000 NM
PORSCHE 997 TURBO BY SPORTMILE
Wejsciowki 0-16l 10zł
16> 20zł
-

michalm83
- Klubowicz

-
- Posty: 623
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
- Lokalizacja: Dęblin
przez SZAKAL LBN » środa, 30 kwietnia 2014, 12:05
Prawdopodobnie będę

-
SZAKAL LBN
-
- Posty: 169
- Dołączył(a): czwartek, 25 października 2012, 13:55
- Lokalizacja: Lublin
przez michalm83 » środa, 30 kwietnia 2014, 17:11
Ja też prawdopodobne będę, no chyba że mnie nie będzie.
Mogę po sobocie nie być w stanie prowadzić

-

michalm83
- Klubowicz

-
- Posty: 623
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
- Lokalizacja: Dęblin
przez JenJer » środa, 30 kwietnia 2014, 17:46
michalm83, a od której jest otwarcie czy cosik takiego

-
JenJer
-
przez michalm83 » czwartek, 1 maja 2014, 01:08
JenJer, Niedziela od 9.00
[ Dodano: |1 Maj 2014|, o 02:10 ]

Ostatnio edytowano czwartek, 1 maja 2014, 01:11 przez
michalm83, łącznie edytowano 2 razy
-

michalm83
- Klubowicz

-
- Posty: 623
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2013, 09:11
- Lokalizacja: Dęblin
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości