Data ustalona na ostatni weekend września. 25-27.09
Myślę że można spotkanie zacząć od piątku.
Jeżeli są obiekcje, to proszę zgłaszać, zgłaszać, nie tłamsić tego w sobie.
Tym samym proponuję sporządzenie listy osób chętnych, żeby wiedzieć ile domków warto by było dla nas zaklepać.
Nie będąc pewnym czy odpowiada Wam wypoczynek w Sielpi, pozwolę zacząć już listę.
Tak żeby mieć chociaż poglądowy obraz tego ile osób chciało by przyjechać na zakończenie sezonu.
Zacznę tak:
1. szydlas, + plecaczek, dwie noce,


