



BiEdRoN napisał(a):cały czas aktualne, tylko jakoś zebrać się nie możemy![]()
Ja w piątek..... o ile pogoda dopiszeod około 16-17 śmigam z kumplami po 3city, czyli standardowo ..... zapiekanki, skwerek (pitu pitu -fajeczka), sopot (pitu pitu - fajeczka).... może rundka do gdańska, powrót do gdyni na skwer (fajeczka i pitu pitu) i jazda do domu
w piątek właśnie wieczorkiem żółte jajco było na skwerku i właściciel zaglądał pod moją tablice ]Riki napisał(a):Ostatnie dwa weekendy jakoś tak słabo na skwerku z jajek tylko widać żólte-Ryśka.
dokładnie tak....to jaRiki napisał(a):Widziałem cię, chyba zarejestrowałeś się na m3m czyli znów Gdynia?

ja tak jak pisałem wyżej, piątek ( o ile pogoda dopisze) będę w towarzystwie dukaciakaKUBA-GSXF napisał(a):Dajcie propozycję jakiegoś dnia ,ja sie dostosuję !!!


Jak tylko bedziesz miał czas pisz!
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości