Dnia 2 lipca w kościele w Żdanowie k. Zamościa (lubelskie) o godz. 17.00 odbędzie się ślub naszego forumowego kolegi Mariano. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w motocyklowej paradzie weselnej serdecznie zapraszam w imieniu Pani Młodej i Pana Młodego. Zróbmy im weselny hałas
planujecie wracać tego samego dnia do domów ? ja mam fajny hotel w Lublinie i chyba tam się przekimam , obalę flaszkę jak da Mariano i rano następnego dnia wracam do WAWY. jak ktoś chętny to zapraszam
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Co do pory powrotnej to prawda. Najwcześniej to pewnie wystartujemy o 19, a jeszcze trzeba dotankować, wrócić i pewnie na 22 zajedziemy. Hotel, dobra sprawa. Ogórek zapodasz jakiś namiar?
http://www.zajazd-lublin.pl/ no chyba że Lewy zaproponuje coś innego , w końcu to jego rejony częśto tam jestem z roboty , dobre jedzenie i miła obsługa , no może ta cena trochę większa , ale myślę że damy radę.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!