Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez sajter » wtorek, 3 maja 2016, 16:16

Dokładnie Florek kasa to nie wszystko , zorganizowałeś wszystko :)

Wysłane z mojego Le X500 przy użyciu Tapatalka
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Jabol80 » wtorek, 3 maja 2016, 16:27

ogórek napisał(a):Florek dzięki za zorganizowanie imprezy :kiss:

krótki filmik z tego co się działo :D

https://youtu.be/g5JPCfGmM-4


Na telefonie nie mogę odtworzyć .na kompie jest ok.
chętnie udostępnię to co nagrałem ,dużo tego nie mam bo na wyjazd sobotni zapomniałem dodatkową bateryjkę zabrać .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez lewmichal » wtorek, 3 maja 2016, 16:31

My też kilka godzin temu dotarliśmy do domu. Licznik wskazał ponad 1500 km przez weekend majowy. Było super. Dzięki wszystkim za towarzystwo :)
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Krzema » wtorek, 3 maja 2016, 21:04

Hejka :)

Dziękuję wszystkim za wspólny czas, naprawdę jestem zachwycona i całym weekendem majowym i miejscami, które widzieliśmy, nie mówiąc już o Waszym towarzystwie! :kiss: :kiss: :kiss:

Nie mogę się doczekać kolejnej okazji, już odliczam czas ;) Dziękuję jeszcze raz JenJer i Marcinowi, że zostali z nami chwilkę dłużej i wspólnie wybraliśmy się na Koniec Świata, choć dla Kingi widać było to mało i wybrała opcję ,,,na koniec świata...i jeszcze dalej!" ;)

Specjalne podziękowania również dla Mańka i Ragora! Uratowaliście mi życie! Stawiam piwo next time albo ulubioną wódkę! :)


Btw. Pani z domków powiedziała DO ZOBACZENIA....mam nadzieję....wkrótce.... Ona czuje w nas piniądz!!! Łapać się za portfele ! :lol:
Avatar użytkownika
Krzema
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 sierpnia 2015, 22:34

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Ragor » wtorek, 3 maja 2016, 21:20

Krzema, ja nic takiego nie zrobiłem, nie ma za co dziękować ;)
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Krzema » wtorek, 3 maja 2016, 22:05

Ragor, nie kłóć się bo Cię admin zbanuje :D
Avatar użytkownika
Krzema
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 sierpnia 2015, 22:34

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez requiem5 » wtorek, 3 maja 2016, 22:18

adminka nam szaleje :wow:
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Krzema » wtorek, 3 maja 2016, 22:30

Tylko troszkę...bo były skargi, że się w końcu pojawiłam i cicho siedzę to staram się nadrobić :D
Avatar użytkownika
Krzema
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 30 sierpnia 2015, 22:34

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez lewmichal » środa, 4 maja 2016, 14:28

sajter napisał(a):Dojechaliście do Berlina ?

Nie. Zmieniliśmy plany. Pojechaliśmy na Koniec Świata, potem w okolice Wrocławia odwiedzić kilka zamków, a potem przeszliśmy się po rynku w Poznaniu i tam przenocowaliśmy. Następnego dnia zwiedziliśmy Biskupin i Licheń. Potem jeszcze nocleg w Wawie u Mariano i Sylwii i powrót do domu we wtorek popołudniu. Było ekstra :D
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez sajter » środa, 4 maja 2016, 14:29

No powiem Ci super trasa :) pogratulować
GSX600F '92 -> VFR 800 '98 -> GSX1250FA '10 (Ale Suczka ma kopa :P )
Avatar użytkownika
sajter
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 303
Dołączył(a): sobota, 18 kwietnia 2015, 21:57
Lokalizacja: Radom

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez rumcajs » środa, 4 maja 2016, 15:44

lewmichal napisał(a):
sajter napisał(a):Dojechaliście do Berlina ?

Nie. Zmieniliśmy plany. Pojechaliśmy na Koniec Świata, potem w okolice Wrocławia odwiedzić kilka zamków, a potem przeszliśmy się po rynku w Poznaniu i tam przenocowaliśmy. Następnego dnia zwiedziliśmy Biskupin i Licheń. Potem jeszcze nocleg w Wawie u Mariano i Sylwii i powrót do domu we wtorek popołudniu. Było ekstra :D


A bolały was biodra po tych 1500 km ? pisz szczerze, bo ja prze ciebie oglądam FJR'y :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez lewmichal » środa, 4 maja 2016, 16:16

Nie Rumcajs. Na tym motocyklu nic nie boli w czasie jazdy. Jest naprawdę wygodnie. Nawet w czasie deszczu nie jest się mokrym w trakcie jazdy (jeśli się nie zatrzymamy w deszczu).
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Ragor » środa, 4 maja 2016, 19:32

Krzema napisał(a):Ragor, nie kłóć się bo Cię admin zbanuje :D


Gdzie ja się kłócę? :D
Co złego to tym razem nie ja! :D A z pewnością pobudka o 5 i 8 to nie ja :D
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez requiem5 » środa, 4 maja 2016, 20:16

u mnie powrót był z wrażeniami. 30km od Grójca, do domu 100km a tu nagle na ulice coś (wyglądało jak jakiś słup albo fragmęt instalacji do zawieszenia świateł) spada przed samochodem przedemną, czasu na reakcję brak bo noc i leje więc przeleciałam przez to, slalom po ulicy ale cudem się utrzymałam. Na pierwszy żut oka niby nic się nie stało poza luzem na główce ramy ale do domu dało radę dojechać. Dziś wszystko dokładnie obejrzane i sprawdzone.
Felga pogięta trochę i opona uszkodzona.

Ja wiedziałam, że to ciągłe poszukiwanie kluczyków do moto zarówno przez wyjazdem w Jeziorsku a potem jeszcze w Krakowie coś zwiastuje.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez Ragor » środa, 4 maja 2016, 20:37

Edzia, grunt, że Tobie się nic nie stało, moto się naprawi ;)

Ale co do opony, to nie bierz przykładu z Florka :D tylko kup motocyklową ;)
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez florek » środa, 4 maja 2016, 20:54

Edytko, dobrze że Jesteś cała i zdrowa.
Lubię wracać tam gdzie byłem już...
https://www.youtube.com/watch?v=Djf36MNmth8
florek
 
Posty: 518
Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 08:40
Lokalizacja: Glinica

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez rumcajs » środa, 4 maja 2016, 20:59

requiem5, Dobrze, że cała jesteś - szkoda że to w takich warunkach (pora dnia i pogoda) było, bo gdybyś zawołała policję to gmina zwróciła by ci koszty naprawy motocykla.
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez maciek » niedziela, 8 maja 2016, 00:10

lewmichal napisał(a):Nie Rumcajs. Na tym motocyklu nic nie boli w czasie jazdy. Jest naprawdę wygodnie. Nawet w czasie deszczu nie jest się mokrym w trakcie jazdy (jeśli się nie zatrzymamy w deszczu).

Ja do dziś zachodzę w głowę, jak Ty ją wpychasz w poprzek garażu. :D
maciek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2014, 15:50

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 9 maja 2016, 18:20

Grunt, żeby za bardzo nie przechylić i można spokojnie manewrować po garażu.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Re: Rozpoczęcie sezonu GSX-F 2016

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 9 maja 2016, 19:21

maciek napisał(a):
lewmichal napisał(a):Nie Rumcajs. Na tym motocyklu nic nie boli w czasie jazdy. Jest naprawdę wygodnie. Nawet w czasie deszczu nie jest się mokrym w trakcie jazdy (jeśli się nie zatrzymamy w deszczu).

Ja do dziś zachodzę w głowę, jak Ty ją wpychasz w poprzek garażu. :D



http://www.uni-max.com.pl/fotocache/ful ... 40_psd.jpg Lewy nie chodzi o urządzenie tylko o Pomysł, może se zrobisz taki podnośnik, który pozwoli na stabilne obracanie "Fajerką" :)
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość