

gof napisał(a):Z tyłu powinni być najbardziej doświadczeni i ze sprawnym sprzętem, oni zajmują pas grupie przy zmianie pasa, zawsze dogonią itd.
ruda/ napisał(a):chciałam zapytać czy mogę zabrać kumpelę ? ona ma armaturkęj, nie będzie Wam przeszkadzać ??
Valhalla napisał(a):No ja proponuję ten zlot w Kamieńczyku, ładne tereny, a że wylatujemy około 13 to jeszcze ładna pogoda będzie, jasno więc jest co podziwiać(Kamieńczyk jest w okolicach wyszkowa dla tych co nie chcą sprawdzać)

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości