Spotkanie na początku sezonu?

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez ogórek » czwartek, 5 marca 2015, 18:59

więc jedną date już mamy 11 kwiecień , a co z miejscówką. Szczutowo ?
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » czwartek, 5 marca 2015, 21:12

ktoś się podejmie ogarnięcia tego? jeśli tak to miejsce nie gra roli :P data 11.04 jak narazie pasuje ;)

pytanie ile dni przewidujemy na spotkanie? dwa (sobota-niedziela) czy trzy (piątek-niedziela)? niby nic a jednak ważne bo w piątek przydałoby się wolne gdyby miało być 3 dni :roll:

kto wogóle by się pisał na ten termin - niezależnie od miejsca?
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez dlugi348 » piątek, 6 marca 2015, 09:56

Jak na tą chwilę termin 11 mi też odpowiada chociaż musiałbym wiedzieć dokładnie wcześniej gdyż mój system pracy i warunki są takie że nawet urlop wpisany miesiąc wcześniej może nie wystarczyć ;/
Kingway Challanger 200 ==> Honda VT 500 Ascot ==> Suzuki GSX 750F ==> marzenia... są po to by je spełniać...
dlugi348
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 226
Dołączył(a): piątek, 18 kwietnia 2014, 07:33
Lokalizacja: Łwc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez requiem5 » piątek, 6 marca 2015, 12:20

mi pasi 11.04
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez ogórek » piątek, 6 marca 2015, 20:47

mi też :brawo:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Voyager » sobota, 7 marca 2015, 19:04

Mogę się z Wami zabrać?
1. V-strom
2. Versys
3. GSX F
Voyager
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwietnia 2014, 19:49
Lokalizacja: Pruszkow

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » sobota, 7 marca 2015, 22:03

wszyscy forumowicze mogą się zabrać i będą jak najbardziej mile widziani :) to nie ma być spotkanie "kółka wzajemnej adoracji" tylko spotkanie forumowe ;)

ok. czyli można powiedzieć, że termin ustalony :D teraz miejsce i osoba chętna do jako takiego ogarnięcia tematu :diabel:
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Abek » niedziela, 8 marca 2015, 00:16

Domki? hotel? Pensjonat? na namiot może być trochę za zimno jeszcze.

Kółko wzajemnej adoracji powstaje przy flaszce pitej z kilku rodzajów kieliszków, słuchając jak się zachowuje moto ze zmienionym filtrem paliwa.
Pierwsza do adoracji była doktorowa, która musiałaby mieć wyjątkowo dużo szczęścia, żeby znowu mieć możliwość posłuchania opowieści dziwnej treści :)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » niedziela, 8 marca 2015, 16:18

Termin mi również pasuje ,jeżeli będzie to Szczutowo to być będę na pewno tylko nie wiem czy w Piątek po południu ,czy w sobotę .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » niedziela, 8 marca 2015, 21:15

Więc tak datę mamy ustaloną 11 Kwietnia.
To może teraz by ustalił miejsce ,można było by już coś zacząć działać w tym temacie.
Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje co do miejsca spotkania ,czy Szczutowo wam odpowiada ?
Jak ktoś miałby pytania na temat tego ośrodka to postaram się na nie odpowiedzieć .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Schummi » niedziela, 8 marca 2015, 22:35

Jabol80 napisał(a):Termin mi również pasuje ,jeżeli będzie to Szczutowo to być będę na pewno tylko nie wiem czy w Piątek po południu ,czy w sobotę .

pytanie moje pozostało bez odpowiedzi: 2 dni (sobota-niedziela) czy 3 dni (piątek-niedziela)?

Abek napisał(a):Domki? hotel? Pensjonat? na namiot może być trochę za zimno jeszcze.

myślę, że domki bo jak piszesz w namiocie może być kiepsko :)

Jabol80 napisał(a):Więc tak datę mamy ustaloną 11 Kwietnia.
To może teraz by ustalił miejsce ,można było by już coś zacząć działać w tym temacie.
Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje co do miejsca spotkania ,czy Szczutowo wam odpowiada ?
Jak ktoś miałby pytania na temat tego ośrodka to postaram się na nie odpowiedzieć .

najważniejsze to cennik - aktualny na kwiecień, żeby znać orientacyjne koszty pobytu tam :) ile za nocleg sobie wołają, ile za drzewo na ognisko, itp.

Jabol80, a jak będzie w Szczutowie to ogarniesz temat dogadania szczegółów naszego tam pobytu?
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez woznyman » niedziela, 8 marca 2015, 23:34

[SCH]Marcin napisał(a):
Abek napisał(a):Domki? hotel? Pensjonat? na namiot może być trochę za zimno jeszcze.


myślę, że domki bo jak piszesz w namiocie może być kiepsko :)


Ale że chcesz powiedzieć, że ostatnio źle Ci było??

"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 9 marca 2015, 16:24

Najlepszym wyjściem były by domki, myslę tak dlatego że pewnie w nocy będzie chłodno.
[SCH]Marcin wydaje mi się że od soboty,ale jak kto woli.
Jak wam miejsce odpowiada to mogę się wszystkiego dowiedzieć tylko musiał bym wiedzieć ile osób by było.
Pisać się kto był by chętny i ile miejsc dla kogo trzeba było by zarezerwować .
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 9 marca 2015, 16:53

kto chętny dopisywać się do listy viewtopic.php?f=5&t=6352
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 9 marca 2015, 20:20

Czyli miejsce i termin pasuje .Piszcie się na listę .Pod koniec tygodnia lub na początku następnego zadzwonię i pogadam z Markiem co do ceny itd.

Requiem była by możliwość żeby do wszystkich użytkowników forum wysłać jakieś powiadomienie na maila o planowanym spocie ?
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista

Postprzez woznyman » poniedziałek, 9 marca 2015, 20:52

Ale dalej nie ma miejsca....
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 9 marca 2015, 21:04

Podobno Szczutowo ,chyba że macie coś innego.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista

Postprzez woznyman » poniedziałek, 9 marca 2015, 21:08

W tym sęk, że tylko podobno
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Spotkanie na początku sezonu - Lista

Postprzez Jabol80 » poniedziałek, 9 marca 2015, 21:14

To nie można zrobić ankiety czy coś takiego ?
Było by wszystko jasne ,czasu już za wiele nie zostało.
Avatar użytkownika
Jabol80
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 850
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 18:01
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Re: Spotkanie na początku sezonu?

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 9 marca 2015, 22:11

lewmichal rzucił pomysł ale bliżej czerwca.
Więc padł tylko jeden Jabola "Szczutowo"
Nikt nie dał innej propozycji i nie zaoferował się żeby zając się organizacją.
Skoro nie ma innej propozycji tylko jedna to no cóż raczej wielkiego wyboru nie ma. Jest jedna.

Mamy już 10 marca więc jak będziemy się gramolili z ustaleniem miejsca albo znalezieniem chętnego żeby poszukał miejsca i chciał zając się organizacją to może nas czerwiec zastać. Listę zmodyfikuję żeby dotyczyła Sczutowa.
Chyba, że ktoś da inną propozycję z deklaracją zajęcia się organizacją w ciągu jednego, dwóch dni.
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron