







Jabol80 napisał(a):Termin mi również pasuje ,jeżeli będzie to Szczutowo to być będę na pewno tylko nie wiem czy w Piątek po południu ,czy w sobotę .
Abek napisał(a):Domki? hotel? Pensjonat? na namiot może być trochę za zimno jeszcze.
Jabol80 napisał(a):Więc tak datę mamy ustaloną 11 Kwietnia.
To może teraz by ustalił miejsce ,można było by już coś zacząć działać w tym temacie.
Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje co do miejsca spotkania ,czy Szczutowo wam odpowiada ?
Jak ktoś miałby pytania na temat tego ośrodka to postaram się na nie odpowiedzieć .

[SCH]Marcin napisał(a):Abek napisał(a):Domki? hotel? Pensjonat? na namiot może być trochę za zimno jeszcze.
myślę, że domki bo jak piszesz w namiocie może być kiepsko










Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości