Rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze - 18 kwietnia 2010

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez 4lbercik » sobota, 17 kwietnia 2010, 15:41

Ja mam pytanie, czy ekipa z Warszawy będzie leciała przez Radom? Jeśli nie to czy by mogła? ;-)
4lbercik
 

Postprzez goofy27 » sobota, 17 kwietnia 2010, 19:55

Jest jakiś plan spotkać się jutro już na miejscu w Częstochowie z Jajcarzami? Ktoś coś wie?
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Postprzez 4lbercik » sobota, 17 kwietnia 2010, 22:36

No chyba z tego co widzę nie ma żadnego planu;/ Możemy się jakoś indywidualnie umówić
4lbercik
 

Postprzez okoman1 » poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 10:35

A mi udalo sie spotkac jednego z naszych forumowiczow na Jasnej Gorze. Chodzilem szukalem i jednak stoi na pierwszy rzut oka czarne Jajo i obok niego Walek :D Zaczelismy rozmawiac na poczatku mszy minelo 5 minut a msza juz sie skonczyla tak przynajmniej sie nam wydawalo :-) Pozdro dla Walka i jego Suczki :)
okoman1
 

Postprzez Walek » wtorek, 20 kwietnia 2010, 19:32

Bardzo fajnie było się spotkać i wymienić swoje spostrzeżenia na temat swoich strzałek. Jeszcze raz pozdrawiam Cię okoman1. Mam nadzieje że przy następnej okazji wychylimy jakiś browarek. Pozdrawiam :lol:
Avatar użytkownika
Walek
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 24 października 2009, 18:44
Lokalizacja: TSK

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron