widze ze znow szamanke odwiedziliscie ;] to kto droge pamietal i prowadzil, stawiam ze Ogorek:)
aj piekna pogoda i widze ze calkeim was sporo, tylko pozazdroscic udanego "spotu".
I teraz zapowiadam wam ze po sesji jest juz zaplanowany piekny przejazd:
Warszawa->Pułtusk->Brok->Miedzna->Stara Wieś->Liw->Ossówno->Szamanka(ta opcja oczywiscie jesli beda potrzebujacy;] )->Warszawa
TRASA
Po drodze zobaczymy zamki ;]
http://zamki.res.pl/woj-mazow.htm <-zamki woj. mazowieckie
http://www.zamkipolskie.com/index.html <-wiecej info nt. zamkow/dworow/warowni
dlugosc ok 300km (czyli z takowaniem po drodze)
czas, pewnie caly dzien
koszta jeszce dokladnie nie znane, w miedzyczasie dowiem sie czy wstep do zamkow kosztuje itd. no oprocz paliwa to jeszce cos do zjedzenia i ewentualni szamanka
TERMIN aktualine nieznany, ale najprawdopodobniej 2-3 lub 9-10 lipiec (tak na spokojnie po moich egzmianach, abym mogl was poprowadzic:) i wyjazd pewnei ok 10-11 nanajpozniej bo 300km ze zwiedzaniem troche nam zajmie a chyba nie widzi wam sie jezdzic po nocy i pocalowac klamke w zamku bo bedzie jzu zamkniete
PS. Gof licze na Ciebie i Twoj aparat:) no na Was drodzy koledzy i koleżanki tez licze. I na kolege FireFox'a bo nie bedzie juz miale uczelni wiec bedzie mogl z nami pojchac
