ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 - CHAŃCZA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Malwi » piątek, 13 września 2013, 12:07

KR-Ociec, kurcze ja tak obiecuję i obiecuję, ale jakoś ze spełnianiem tych obietnic krucho u mnie... chyba muszę to zmienić :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez kajlon » piątek, 13 września 2013, 19:50

1. Malwi - październik
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - bardziej za opcją pażdziernik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
10. woznyman - wrzesień
11. moro99 - Oba terminy poki co spoko (chyba ze mi cos w robocie wypadnie) i o ile przyjmiecie moto inne niz GSXF :)
12. Mariano - wrzesień

Przekładam na październik 8)
kajlon
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 7 sierpnia 2013, 08:23
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez moro99 » piątek, 13 września 2013, 22:56

1. Malwi - październik
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik - październik (jeśli przyjedzie)
4. Abek - bardziej za opcją pażdziernik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
10. woznyman - wrzesień
11. moro99 - wrzesień
12. Mariano - wrzesień
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez JenJer » piątek, 13 września 2013, 23:19

Tak to nie dojdziemy do porozumienia :/ jak to mówią jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził :roll:

1. Malwi - październik
2. [SCH]Marcin + JenJer - wrzesień/październik
3. Budzik + Ola - październik (jeśli będą)
4. Abek - bardziej za opcją październik, we wrześniu mam spore obłożenie różnymi wyjazdami itp.
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina (na razie wstępnie, wrzesień)
7. Kajlon - październik
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5 - październik
10. woznyman - wrzesień
11. moro99 - wrzesień
12. Mariano - wrzesień
JenJer
 

Postprzez Budzik » niedziela, 15 września 2013, 11:41

JenJer napisał(a):żeby wszystkim dogodził


można zrobić 30.09-1.10
wtedy dogodzimy wszystkim, tylko kto przyjedize w poniedziałek do wtorku?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez JenJer » niedziela, 15 września 2013, 11:57

Budzik napisał(a):można zrobić 30.09-1.10

Dobre :P
Wychodzi na to że będziemy z Schummim mieli decydujący głos :diabel:
Ostatnio edytowano niedziela, 15 września 2013, 11:58 przez JenJer, łącznie edytowano 1 raz
JenJer
 

Postprzez Abek » niedziela, 15 września 2013, 18:56

Stawiam na weekend 5-6 pazdziernika. Chatka flaszki ognisko moze ale Roberta trzeba bedzie z daleka trzymac haha. Mysle ze data prawie wrzesniowa a juz pazdziernikowa :-P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Schummi » niedziela, 15 września 2013, 20:53

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - październik (jeśli będą)
4. Abek
5. Rumcajs - październik (wrzesień nie mogę)
6. Lewy + Ewelina - 50% że będą
7. Kajlon - październik
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5
10. woznyman - wrzesień
11. moro99
12. Mariano

lista na dzień dzisiejszy:
- osoby które potwierdziły termin październik
- osoby które potwierdziły termin wrzesień
- osoby które w ogóle zrezygnowały
- osoby które nie potwierdziły żadnej daty

czekamy na pozostałych :P potwierdzać szybko... kto się jeszcze namyślił to się dopisać odpowiednim kolorem :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez woznyman » niedziela, 15 września 2013, 23:39

Potwierdzam wrzesień
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Schummi » poniedziałek, 16 września 2013, 00:25

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - październik (jeśli będą)
4. Abek
5. Rumcajs
6. Lewy + Ewelina - 50% że będą
7. Kajlon - październik
8. Płaski - wrzesień (pisał PW)
9. requiem5
10. woznyman
11. moro99
12. Mariano

lista na dzień dzisiejszy:
- osoby które potwierdziły termin październik
- osoby które potwierdziły termin wrzesień
- osoby które w ogóle zrezygnowały
- osoby które nie potwierdziły żadnej daty

czekamy na pozostałych :P potwierdzać szybko... kto się jeszcze namyślił to się dopisać odpowiednim kolorem :D
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez JenJer » poniedziałek, 16 września 2013, 08:56

1. Malwi
2. [SCH]Marcin + JenJer
3. Budzik + Ola - październik (jeśli będą)
4. Abek
5. Rumcajs
6. Lewy + Ewelina - 50% że będą
7. Kajlon
8. Płaski - 60% że będzie
9. requiem5
10. woznyman
11. moro99
12. Mariano

lista na dzień dzisiejszy:
- osoby które potwierdziły termin październik
- osoby które potwierdziły termin wrzesień
- osoby które w ogóle zrezygnowały
- osoby które nie potwierdziły żadnej daty

czekamy na pozostałych :P potwierdzać szybko... kto się jeszcze namyślił to się dopisać odpowiednim kolorem :D

Jak widać na załączonym obrazku termin już wybrany :P
Ostatnio edytowano poniedziałek, 16 września 2013, 08:58 przez JenJer, łącznie edytowano 1 raz
JenJer
 

Postprzez Malwi » poniedziałek, 16 września 2013, 09:18

A te osoby, które deklarowały się na wrzesień są pewne, że nie dadzą rady dojechać na październik?
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Mariano » poniedziałek, 16 września 2013, 09:44

Jeśli chodzi o mnie to nie będzie mnie w kraju
Avatar użytkownika
Mariano
 
Posty: 336
Dołączył(a): niedziela, 2 czerwca 2013, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JenJer » poniedziałek, 16 września 2013, 09:50

Lewy pisał że u niego i Eweli październik na pewno odpada.
JenJer
 

Postprzez plaski » poniedziałek, 16 września 2013, 10:25

Tak samo ja. 5.10 na pewno nie przyjadę
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez JenJer » poniedziałek, 16 września 2013, 10:38

Jak możesz Płaski... No nie bądź taki, Jak Twojego Ojca dzieci :diabel:
JenJer
 

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 16 września 2013, 12:30

Abek napisał(a):"...Chatka flaszki ognisko moze ale Roberta trzeba bedzie z daleka trzymac haha..."

Abek, a możesz zarzucić nieco więcej "szczegółów" k`woli wyjaśnienia, bo nie kumam ... :cry: :roll: :roll: :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez plaski » poniedziałek, 16 września 2013, 13:24

JenJer napisał(a):Jak możesz Płaski... No nie bądź taki, Jak Twojego Ojca dzieci :diabel:


Żeby nie było że mi się nie chce - weselicho mam 5 w Gdańsku ;)
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez Abek » poniedziałek, 16 września 2013, 14:27

KR-Ociec, trzymac Cie z ddaleka od ogniska. Im blizej jestes tym slabiej sie pali. Co nie do konca dobrze o Tobie swiadczy haha. Zeby tak plomien przygasal :-P

plaski, jak to nie Twoje to mozesz nie jechac ;-)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez JenJer » poniedziałek, 16 września 2013, 14:41

Abek napisał(a):jak to nie Twoje to mozesz nie jechac

Nie często się z tym Panem zgadzam ale tym razem ma racje :P
JenJer
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron