Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez JenJer » wtorek, 12 sierpnia 2014, 12:50

A niech się chłopak sklonuje :P to kopiujcie i kolorujcie się jak tam chcecie :D
JenJer
 

Postprzez woznyman » wtorek, 12 sierpnia 2014, 13:38

A czemu ja plus 1 jestem?
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez Schummi » wtorek, 12 sierpnia 2014, 14:02

woznyman napisał(a):A czemu ja plus 1 jestem?

bo pewnie gdzieś napisałeś, że przyjedziesz z plecaczkiem :D
Ostatnio edytowano wtorek, 12 sierpnia 2014, 14:02 przez Schummi, łącznie edytowano 1 raz
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Postprzez woznyman » wtorek, 12 sierpnia 2014, 14:11

To znaczy że mam miejscówkę, kto się pisze? :P

A tak na poważnie nie przypominam sobie
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Postprzez requiem5 » wtorek, 12 sierpnia 2014, 14:22

woznyman, może jest Cie dwóch ;)
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez Ragor » wtorek, 12 sierpnia 2014, 15:03

Pozwolę sobie dopisać siebie do listy. Mam nadzieję, że uda mi się wykombinować namiot i kasę na paliwo ;)

1. Schummi
2. Lewy
3. Ociec
4. Tymon
5. anaruk
6. Arabeska
7. połowiczny Arabeski
8. Barek + 1
9. Abek
10. woznymen + 1
11. oleksy
12. alfastar
13. moro
14. ogórek
15. rumcajs
16. Ragor
Ogar200 --> Simson S51 --> GS500E --> GSX600F --> GSX1250FA :D --> GSXR600 K7 :diabel:

JenJer napisał(a):Ragor zdrajca nie ma jajca :diabel:
Avatar użytkownika
Ragor
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 588
Dołączył(a): czwartek, 5 grudnia 2013, 19:19
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez rumcajs » wtorek, 12 sierpnia 2014, 15:44

1. Schummi
2. Lewy
3. Ociec
4. Tymon
5. anaruk
6. Arabeska
7. połowiczny Arabeski
8. Barek + 1
9. Abek
10. woznymen + 1
11. oleksy
12. alfastar
13. moro
14. ogórek
15. rumcajs - potwierdzam
16. Ragor
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez ogórek » wtorek, 12 sierpnia 2014, 15:54

1. Schummi
2. Lewy
3. Ociec
4. Tymon
5. anaruk
6. Arabeska
7. połowiczny Arabeski
8. Barek + 1
9. Abek
10. woznymen + 1
11. oleksy
12. alfastar
13. moro
14. ogórek - potwierdzam, ja i moro będziemy w sobotę rano.
15. rumcajs - potwierdzam
16. Ragor
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 12 sierpnia 2014, 18:33

Cholera, tym razem chyba beze mnie bo "łapiduchy" nie puszczą przed końcem 'testów na do-życie" :P :D
Aż żal d... ściska ... :(

Dobrej zabawy i kopy wrażeń Wam życzę :)
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez JenJer » wtorek, 12 sierpnia 2014, 18:43

woznyman,
woznyman napisał(a):Mojsa zamierza ale zobaczymy co buk i partia na to, wola jest silna jakowoż

O tu napisałeś o plecaczku :P o zacnym imieniu "mojsa" :diabel:
KR-Ociec, Bo Ty dużo gadasz a potem na 5 min się zjawiasz :paluj: i co z tym obiecanym napalmem :?:
Ostatnio edytowano wtorek, 12 sierpnia 2014, 18:47 przez JenJer, łącznie edytowano 1 raz
JenJer
 

Postprzez woznyman » środa, 13 sierpnia 2014, 01:06

JenJer napisał(a):woznyman,
woznyman napisał(a):Mojsa zamierza ale zobaczymy co buk i partia na to, wola jest silna jakowoż

O tu napisałeś o plecaczku :P o zacnym imieniu "mojsa"


Mojsa to moje alterego ;)

I na razie nie jest tak nadumane żeby nie mieścić się ze mną w kombi :mrgreen:
"Nie wypuszczone bąki przedostają się do głowy i tak powstają posrane pomysły"
Avatar użytkownika
woznyman
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 558
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2013, 16:33
Lokalizacja: się tutaj wziąłem?

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez ogórek » piątek, 15 sierpnia 2014, 09:43

tak jak w tamtym roku chcę zamówić szarfę na wieniec na grób śp. Pegaza, rok temu był na niej teks ,, pamiętamy forum gsxf polska,, macie jakieś inne pomysły to piszcie.
JENJER gadałem z Rav raczej go nie będzie, ale będzie się starał chociaż na dzionek wpaść.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez moro99 » piątek, 15 sierpnia 2014, 12:23

Takze potwierdzam swoja obecnosc :D
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez Arabeska81 » niedziela, 17 sierpnia 2014, 20:53

Potwierdzam się:D ale mój połowiczny 50%/50%
kochał tą adrenalinę podciągając mocniej gaz,
czuł w sobie tą siłę, gdy zjeżdżał na lewy pas,
wszystko zostawiał w tyle czując porywisty wiatr
Arabeska81
 
Posty: 22
Dołączył(a): piątek, 1 sierpnia 2014, 13:48
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez JenJer » niedziela, 17 sierpnia 2014, 21:03

ogórek może "Pamięć nigdy nie zginie - GSXF.PL"
Miłej zabawy życzę miśki kochane :kiss:
JenJer
 

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez anaruk » niedziela, 17 sierpnia 2014, 22:05

Ja z przyczyn niezaleznych odemnie nie przeybede :(.Moze nastepnym razem sie uda..Milej zabawy.
anaruk
 
Posty: 41
Dołączył(a): poniedziałek, 6 stycznia 2014, 16:23
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez JenJer » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 14:26

OBECNY
NIEOBECNY

1. Schummi
2. Lewy
3. Ociec
4. Tymon
5. anaruk
6. Arabeska
7. połowiczny Arabeski
8. Barek + 1
9. Abek
10. woznymen
11. oleksy
12. alfastar
13. moro
14. ogórek
15. rumcajs
16. Ragor

Jak się podoba to super a jak nie to se zmieńcie :P
JenJer
 

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez Schummi » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 18:52

OBECNY
NIEOBECNY

1. Schummi
2. Lewy
3. Ociec
4. Tymon
5. anaruk
6. Arabeska
7. połowiczny Arabeski
8. Barek + 1
9. Abek
10. woznymen
11. oleksy
12. alfastar
13. moro
14. ogórek
15. rumcajs
16. Ragor

super - 7 osób, czyli sytuacja jak w zeszłym roku - im bliżej terminu tym więcej ludzi się wykrusza :/
ale to nic - spotkamy się w takim gronie jakie przyjedzie :)

kiedy kto zamierza przyjechać ?
- piątek wieczór (jak późno żeby było wiadomo czy można otwierać browarka),
- sobota rano (jak powyżej żeby można mniej więcej zaplanować wyjazd w trasę) :D

na razie kombinuję opał na sobotnie ognisko - w piątek (jak w zeszłym roku) możemy zrobić grilla
Pieszy zawsze ma pierwszeństwo!!! Ale nie zawsze przeżyje...
Avatar użytkownika
Schummi
Administrator
Administrator
 
Posty: 2368
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Brzechów k/Kielc

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez ogórek » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 19:29

tak jak pisałem wyżej, ja i moro będziemy w sobotę ok.10 rano.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Re: Jaja na wypadzie czyli Zlot 2014

Postprzez Tymon » poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 19:50

Ja dam odpowiedź w czwartek.
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości