Abek napisał(a):Ja juz mam ustalone ze na 90% pojawie sie w Katowicach :-) cieszycie sie prawda? :-P
Malwi napisał(a):[ Dodano: 11-08-13, 20:13 ]
kajlon, to jaki mamy zakres czasowy? wiem, że tą trasę da się zrobić w 2h ale pytanie czy chcemy jeszcze gdzieś pochodzić, pozwiedzać, słitfocie sobie strzelić i takie inne duperele.

Abek napisał(a):rumcajs, może i nocować można tylko trzeba mieć gdziea ja nie śpię u obcych
Aaaa co ustalone? Za moimi plecami? Łotry...


rumcajs napisał(a):Mam oficjalne pytanie: czy godzina 11:45 pasuje wszystkim aby spotkać się pod macdonaldem w katowicach na ułańskiej.
Abek napisał(a):bo ja sie zgubilem a nie mam latarki :-(
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości