Śląskie śmiganie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez kajlon » niedziela, 11 sierpnia 2013, 21:49

Malwi, jakoś bardzo spieszyć się nie musimy 8) ja się zwinę tak co by na 20 być na chacie.
kajlon
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 7 sierpnia 2013, 08:23
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Malwi » niedziela, 11 sierpnia 2013, 21:54

kajlon, to jeszcze niech się rumcajs wypowie, bo Abek chyba tylko do Ojcowa podjedzie :)
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez kajlon » niedziela, 11 sierpnia 2013, 21:56

Luzik ;) jeszcze mamy kilka dni w zapasie co by dogadać szczegóły..
Wezmę lustrzankę to jakieś eleganckie foto się strzeli :diabel:
kajlon
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 7 sierpnia 2013, 08:23
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Tymon » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 12:29

Można się dołączyć?
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Malwi » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 12:34

jak masz tylko ochotę :D
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Tymon » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 12:38

Ochota jest, spotkamy się w Bobolicach. Tylko o której planujecie tam dobić?
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Malwi » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 12:40

z tego co widzę, to chyba większość chce wyjechać ok 12, hmm to może zróbmy tak, że się zdzwonimy :) ile masz do Bobolic?

[ Dodano: 12-08-13, 13:46 ]
hmmm Tymon to jak Ty będziesz, to może ja się doczepię do Ciebie w drodze powrotnej i pojadę do babci :D
Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 12:42 przez Malwi, łącznie edytowano 1 raz
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 13:30

Ja juz mam ustalone ze na 90% pojawie sie w Katowicach :-) cieszycie sie prawda? :-P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 13:33

Abek, noo nie wiem, nie wiem... a jak znowu się zgubisz? kto Cię będzie szukać? :diabel: :fuck2:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Tymon » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 13:33

Malwi, będzie gdzieś około 110 km, czyli dalej niż wy :P
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez Malwi » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 13:34

Tymon, to jak będziemy wyjeżdżać to dam Ci znać :) tylko kontakta podeślij :diabel:

[ Dodano: 12-08-13, 14:35 ]
ps. my mamy chyba jeszcze coś po drodze do zwiedzenia :P
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Tymon » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 14:12

Będziemy w kontakcie.
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez rumcajs » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 22:06

Abek napisał(a):Ja juz mam ustalone ze na 90% pojawie sie w Katowicach :-) cieszycie sie prawda? :-P


Chciałem napisać, że jest przecież gdzie przenocować, ale to chyba już ustalone :diabel:

[ Dodano: 12-08-13, 23:23 ]
Malwi napisał(a):[ Dodano: 11-08-13, 20:13 ]
kajlon, to jaki mamy zakres czasowy? wiem, że tą trasę da się zrobić w 2h ale pytanie czy chcemy jeszcze gdzieś pochodzić, pozwiedzać, słitfocie sobie strzelić i takie inne duperele.


Mnie się wymyśliło, że zależnie od pogody i chęci mamy do dyspozycji Jezioro (jak ktoś nie lubi to nudy) lub skały - tez takie których nie zobaczycie jak pójdziecie tylko szlakiem - więc dobrze by było mieć cywilne buty i spodnie... i to może na m zając trochę "niemotocyklowego" czasu

Z trasy wynika, że jest to po bobolicach więc będziemy tam w komplecie

ps.
Tymon może spotkamy się w Mirowie i do Bobolic dojedziemy już razem, z tego co wiem to chyba ciągle da się wejść obejrzeć ruiny w Mirowie, dokładając do tego zwiedzanie zamku Bobolice to chyba zjemy w tamtejszej restauracji i potem albo w jeziorze albo na szlaku spalimy te kalorie :)

[ Dodano: 12-08-13, 23:36 ]
Motocykliści, motocyklistki oraz "ci którzy jeszcze się nie zdecydowali" ma ktoś z was kamerkę GoPro ? fajnie by było jak ktoś by miał.

[ Dodano: 12-08-13, 23:36 ]
Motocykliści, motocyklistki oraz "ci którzy jeszcze się nie zdecydowali" ma ktoś z was kamerkę GoPro ? fajnie by było jak ktoś by miał.
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Abek » wtorek, 13 sierpnia 2013, 20:27

rumcajs, może i nocować można tylko trzeba mieć gdzie :) a ja nie śpię u obcych :P

Aaaa co ustalone? Za moimi plecami? Łotry...
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » wtorek, 13 sierpnia 2013, 21:03

Abek napisał(a):rumcajs, może i nocować można tylko trzeba mieć gdzie :) a ja nie śpię u obcych :P

Aaaa co ustalone? Za moimi plecami? Łotry...


dobre pytanie, co ustalone?

[ Dodano: 14-08-13, 11:25 ]
Misie moje słodkie mam dla Was dobrą wiadomość :) moja koleżanka wyraziła chęć przejażdżki z nami, a ja nie odmówiłam, bo przecież im nas więcej tym weselej, a ja nie będę się czuła jak ten rodzynek, albo raczej rodzynka :P :diabel: :fuck2:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez rumcajs » środa, 14 sierpnia 2013, 12:43

dobre pytanie, co ustalone?

Abek, no ja tak nie chciałem bezpośrednio podpowiadać, że Malvi w katowicach ma gdzie Cię u gościć :P
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Malwi » środa, 14 sierpnia 2013, 13:06

rumcajs, czy Ty mówisz o tym moim malutki, skromnym mieszkanku?
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez rumcajs » środa, 14 sierpnia 2013, 13:31

Malwi, nie wchodźmy w szczegóły :)

[ Dodano: 14-08-13, 16:37 ]
Mam oficjalne pytanie: czy godzina 11:45 pasuje wszystkim aby spotkać się pod macdonaldem w katowicach na ułańskiej.

Telefon do mnie to 693308106 na wypadek gdyby ktoś miałby być później lub innym miejscu
<u>Do zobaczenia na trasie LWG </u>
Avatar użytkownika
rumcajs
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 399
Dołączył(a): piątek, 28 grudnia 2012, 16:28
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Abek » środa, 14 sierpnia 2013, 16:30

rumcajs, miec a chciec roznica znaczna :-) ciekawi mnie skad masz takie info. Moze sie podzielisz? bo ja sie zgubilem a nie mam latarki :-(
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » środa, 14 sierpnia 2013, 16:33

rumcajs napisał(a):Mam oficjalne pytanie: czy godzina 11:45 pasuje wszystkim aby spotkać się pod macdonaldem w katowicach na ułańskiej.


mnie pasi :-)


Abek napisał(a):bo ja sie zgubilem a nie mam latarki :-(



mistrzu mój!! :lol:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości