Strona 1 z 1

Rozpoczęcie sezonu Warszawa - Targówek

PostNapisane: sobota, 6 marca 2010, 12:08
przez GandalfB
W kwietniu jest imprezka motocyklowa na Targówku. Jakieś takie lokalne rozpoczęcie sezonu :) W parku bródnowskim, a potem jakiś koncert pod ratuszem. Nie znam jeszcze dokładnej daty i godzin ale jak będę coś więcej wiedział napiszę.

PostNapisane: sobota, 6 marca 2010, 12:28
przez firefox
10.04.2010 Motoserce 2010, Warszawa, Targówek, Park Bródnowski. Organizator: warszawskie kluby zrzeszone przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, tel.: 0-507 091 658 - Sułtan, 0-501 061 061 - Włodek, www.motoserce.pl

PostNapisane: sobota, 6 marca 2010, 12:32
przez firefox
17.04.2010 XXVIII Warszawkie Otwarcie Sezonu Motocyklewego, teren kampusu SGGW, ul. Nowoursynowska 159 w Warszawie (wjazd od ul. Rodowicza), godz. 10:00. Organizator: Klub Miłośników Dawnej Motoryzacji "Kardan" działający przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, tel.: 0-508 901 578 - Krzysiek, 0-504 833 83 - Adam, 0-695 840 825 - Paweł

PostNapisane: sobota, 6 marca 2010, 12:39
przez firefox
Hej!
24 kwietnia 2010r. o godzinie 18.00 lub wcześniej jak ktoś może odbędzie się zlot/otwarcie sezonu na warszawskim Cargo <wirażowa , parking>.Głównie skuterowcy ale mile widziane i inne motorowery lub 4-o kółki .Będą pokazy stuntu i jakieś wyścigi.Zapraszam bo będzie większość Mazowsza gdyż zostało to rozgłośnione we wszystkich możliwych forach , gronach itp.Pozdrawiam

PostNapisane: wtorek, 9 marca 2010, 03:06
przez Gof
Wybiera się ktoś z forum?

PostNapisane: wtorek, 9 marca 2010, 07:13
przez firefox
Postaram sie wpasc, ale nic pewnego, im blizej tym bedzie pewniej :)

PostNapisane: wtorek, 9 marca 2010, 08:43
przez ZiGi
No ja daleko nie będę miał, pytanie tylko czy zdążę moto doprowadzić do stanu z przed obcierki.

.

PostNapisane: niedziela, 14 marca 2010, 18:36
przez GandalfB
Ja na pewno będę na SGGW a na Targówek nie wiem jak się wyrobię ze szkołą.

PostNapisane: niedziela, 14 marca 2010, 20:52
przez tes
Ja gdzieś w wawie na pewno się odnajdę a może nawet zwiedzę wszystko?
:mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 15 marca 2010, 23:54
przez 4lbercik
A na Bemowo się nie wybierają??

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 05:29
przez Gof
Mogą wybrać, tylko gdzie i kiedy :)

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 12:58
przez 4lbercik
No w tem roku właśnie 24 kwietnia
http://www.otwarciesezonu.com.pl/

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 13:33
przez firefox
Na banerze glownym na stroniue ktora albercik podal jest zolte jajko :)

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 18:49
przez 4lbercik
No właśnie, czyje? ;D

PostNapisane: wtorek, 16 marca 2010, 20:12
przez ZiGi
No nie nasze :P