III Lubelskie Otwarcie Sezonu 23-25 kwiecień 2010
Pani Wiosna ma w tym roku do nas zdecydowanie pod górkę;-) Ale jako, że już pojawiają się wątki tegorocznych rozpoczęć sezonu to ja pozwoliłem sobie otworzyć temat Lubelskiej imprezy, aby każdy miał czas na przeanalizowanie tematu
Niestety data pokrywa się z Bemowem, ale dla chcącego nic trudnego;D Ja jestem na miejscu więc będę uczestniczył.
Niestety data pokrywa się z Bemowem, ale dla chcącego nic trudnego;D Ja jestem na miejscu więc będę uczestniczył.