Strona 1 z 1
Otwarcie sezonu Lublin - 24.04.2010

Napisane:
środa, 14 kwietnia 2010, 21:54
przez ivan
Tak jak w temacie, wybiera się ktoś z Warszawy?
Ja bym się chętnie przeleciał
Tu więcej informacji
http://www.zloty.riderspub.pl/

Napisane:
środa, 14 kwietnia 2010, 21:59
przez 4lbercik
Jest już ten temat
http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=1185
Mnie bardziej ciągnie do Wawy, ale jeszcze nie mam pewności gdzie pojadę ;-)

Napisane:
czwartek, 15 kwietnia 2010, 20:01
przez ivan
Sorki, jakoś mi umknął ten temat...
No ale wracając do tematu, leci ktoś? Czy wolicie po Bemowie się szwendać i uczestniczyć w tym spędzie
Jakby co to ja będe leciał z Wawy razem z kumplem na bandicie.

Napisane:
wtorek, 20 kwietnia 2010, 11:24
przez 4lbercik
Ivan, spieszę z dobrymi wieściami;-D Zdecydowałem się na Lublin trochę z powodów finansowych jak i praktycznych (będę wówczas w Lublinie) ;-)
Myślę, że będzie okazja do spotkania się. Jest chyba na forum dwóch jajcarzy z Lublina, mam nadzieję, że obudzą się na czas i zajrzą do tematu.

Napisane:
wtorek, 20 kwietnia 2010, 12:08
przez lewmichal
Chyba o mnie mowa:) Ja będę tylko w niedziele. Chyba, że w sobotę jakoś z rana wpadnę na chwilkę na moto bazar. Bliżej weekendu możemy się zgadać.

Napisane:
wtorek, 20 kwietnia 2010, 16:53
przez Suchy
z Wawy przez Radom leciec bedziecie? ; >> jak cos?
w tamtym roku bylem, to niepolecam do konca...
o wiele lepiej leciec sobie do Malej ; )))
... a Bemowo ; D? chyba kazdy szanujacy sie motocyklista powinien cos wiedziec o tym czyms ;D

Napisane:
wtorek, 20 kwietnia 2010, 22:01
przez ivan
Wolałbym lecieć przez Garwolin, ale z drugiej strony teraz piękny ładny asfalt do samego Radomia więc czemu by tamtędy nie jechać...
No ja też byłem w tamtym roku i polecam. Mało osób, swojska atmosfera i ogólnie luzik. No może atrakcji nie ma zbyt dużo, ale ogólnie spoko. Nie polecam jedynie parady bo nad tym nikt nie panował i nie wiele osób wiedziało dokąd jechać


Napisane:
środa, 21 kwietnia 2010, 16:07
przez plaski
Ja też się zjawię w niedzielę ale niestety samochodem, o ile dam radę po urodzinach siostry sam prowadzić:)

Napisane:
czwartek, 22 kwietnia 2010, 17:53
przez 4lbercik
Panowie, a jutro ktoś zawita?

Napisane:
piątek, 23 kwietnia 2010, 10:45
przez lewmichal
Ja będę w niedzielę pewnie od około 11.

Napisane:
piątek, 23 kwietnia 2010, 11:45
przez Rabinger
cholera z mi hamulce poleciały
a mam 100 km i chetnie bym tam zawitał
może sie wyrobie z naprawą

Napisane:
piątek, 23 kwietnia 2010, 13:13
przez 4lbercik
Rabin, to jak sie wyrobisz na któryś dzień to daj znać