Jednodniowy wypad do Barcina (Inowrocław) - 29 maj
Tak jak w temacie - wybieram się 29go maja na urodziny mojego brata. Wyruszam z Wawy rankiem, wracam późnym wieczorem (jak już będzie ciemno). A dzielę się tym, bo może ktoś z Was ma ochotę wybrać się na cały dzień na przejażdżkę?
Sam nie mogę nikomu zapewnić organizacji dnia, dlatego wspólny byłby tylko przelot tam i z powrotem, czyli trasa.
Jakby ktoś się namyślił, to napiszcie.
Sam nie mogę nikomu zapewnić organizacji dnia, dlatego wspólny byłby tylko przelot tam i z powrotem, czyli trasa.
Jakby ktoś się namyślił, to napiszcie.