Strona 1 z 1

Jednodniowy wypad do Barcina (Inowrocław) - 29 maj

PostNapisane: czwartek, 15 kwietnia 2010, 20:30
przez Nyuno
Tak jak w temacie - wybieram się 29go maja na urodziny mojego brata. Wyruszam z Wawy rankiem, wracam późnym wieczorem (jak już będzie ciemno). A dzielę się tym, bo może ktoś z Was ma ochotę wybrać się na cały dzień na przejażdżkę?

Sam nie mogę nikomu zapewnić organizacji dnia, dlatego wspólny byłby tylko przelot tam i z powrotem, czyli trasa.

Jakby ktoś się namyślił, to napiszcie.

PostNapisane: czwartek, 15 kwietnia 2010, 23:11
przez ZiGi
Ja z Tobą nie latam na dłuższe trasy bo do Parysowa nie mogłem dotrzymać Ci kroku a co dopiero na dalszej trasie.

PostNapisane: piątek, 16 kwietnia 2010, 10:36
przez Nyuno
Demonizujesz :diabel:

Na dalszej trasie trzeba jechać optymalnie i ekonomicznie, więc nie bój żaby ;)