Strona 1 z 1

Lukuskie ?? Jest tutaj jakaś ekipa ??

PostNapisane: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 22:12
przez MaciekZG
Witam koledzy !!
Czy są w lubuskim jakieś osoby z forum ??
Żeby się spotkać, pogadać lub jeżeli jest taka potrzeba podjechać i obejrzeć sprzęt ??

[ Dodano: 18-05-10, 22:01 ]
Czy nie ma żadnego osobnika z tego rejonu ?? :?