Strona 1 z 1

Impreza/spotkanie motocyklowe

PostNapisane: czwartek, 26 marca 2009, 17:29
przez TasmaN
Witam,

sluchajcie jest w nastepny weekend organizowane spotkanie i impreza:

Obrazek

Kto z Was sie wstepnie pisze na to?

Ja na 90% bede - ino ze troszke pozniej, bo bede prosto z garazu lecial jak skoncze dlubanie :)

PostNapisane: czwartek, 26 marca 2009, 17:36
przez ZiGi
TasmaN napisał(a):sluchajcie jest w nastepny weekend

Tasiek miał na myśli najbliższy weekend :P

PostNapisane: czwartek, 26 marca 2009, 17:40
przez TasmaN
ZiGi napisał(a):
TasmaN napisał(a):sluchajcie jest w nastepny weekend

Tasiek miał na myśli najbliższy weekend :P


O! Faktycznie :) Sorki, wlasnie TEN weekend najblizszy :)

PostNapisane: czwartek, 26 marca 2009, 18:23
przez firefox
Jak bede ludzie chetni to pewnie sie dolacze, w sumie w ogole mozna to polaczyc jakos z naszych spotem??Spotkac sie wczesniej i pogadac o jajach a pozniej podjechac na tarchomin

PostNapisane: czwartek, 26 marca 2009, 18:42
przez TasmaN
firefox napisał(a):Jak bede ludzie chetni to pewnie sie dolacze, w sumie w ogole mozna to polaczyc jakos z naszych spotem??Spotkac sie wczesniej i pogadac o jajach a pozniej podjechac na tarchomin


no tez tak wlasnie myslalem :)

Co prawda na poczatku pomylily mi sie daty i myslalem ze dopiero za tydzien to jest, ale faktycznie mozna polaczyc :)

Obgadamy na czacie o 20.00 - badzcie :)