TasmaN napisał(a):sluchajcie jest w nastepny weekend
Tasiek miał na myśli najbliższy weekend
TasmaN napisał(a):sluchajcie jest w nastepny weekend
ZiGi napisał(a):TasmaN napisał(a):sluchajcie jest w nastepny weekend
Tasiek miał na myśli najbliższy weekend
firefox napisał(a):Jak bede ludzie chetni to pewnie sie dolacze, w sumie w ogole mozna to polaczyc jakos z naszych spotem??Spotkac sie wczesniej i pogadac o jajach a pozniej podjechac na tarchomin