Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Pstrykawki ze spotkań
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=156
Strona
1
z
1
Pstrykawki ze spotkań
Napisane:
piątek, 27 marca 2009, 21:31
przez
diabLica
Staszek
Łysolek
Kisiel i Rychu
Tasman i Staszek
Kisiel Rychu i Wiola
Tasman i Łysolek
Napisane:
piątek, 27 marca 2009, 22:38
przez
Miki
hehe, ja chce się z wami zobaczyć mhm... niech się robi ciepło to bede motocyklem latał do was
tylko niech ktoś mnie przygarnie żebym mógł się napić
Re: Pstrykawki ze spotkań
Napisane:
sobota, 4 kwietnia 2009, 23:21
przez
k1s1el
Oooo, jak fajnie zdjęcia zobaczyć w końcu
Trzeba to powtórzyć, było GIT
Zwłaszcza na starzyniaku
pozdr