Strona 1 z 1

Pstrykawki ze spotkań

PostNapisane: piątek, 27 marca 2009, 21:31
przez diabLica
Staszek
Obrazek
Łysolek
Obrazek
Kisiel i Rychu
Obrazek
Tasman i Staszek
Obrazek
Kisiel Rychu i Wiola
Obrazek
Tasman i Łysolek
Obrazek

PostNapisane: piątek, 27 marca 2009, 22:38
przez Miki
hehe, ja chce się z wami zobaczyć mhm... niech się robi ciepło to bede motocyklem latał do was :) tylko niech ktoś mnie przygarnie żebym mógł się napić :)

Re: Pstrykawki ze spotkań

PostNapisane: sobota, 4 kwietnia 2009, 23:21
przez k1s1el
Oooo, jak fajnie zdjęcia zobaczyć w końcu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trzeba to powtórzyć, było GIT :mrgreen: Zwłaszcza na starzyniaku ;)

pozdr