Strona 1 z 1

MotoSerce

PostNapisane: niedziela, 29 marca 2009, 15:53
przez dosiek77
W imieniu Stowarzyszenia Miłośniczek Motocykli Ciężkich Amazons zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce krwi:


2009-04-04 Otwock
Organizator: Jazda Polska FG, Sokół FG, Zryw FG
Miejsce: Park miejski


Osoba kontaktowa:

Jurek, e-mail: jerzmanowski3@wp.pl, tel: 600950595

Arek, email: zryw.fg.otwock@onet.eu, tel: 508125150

Impreza odbędzie sie w godzinach od 12 do 18.

Na miejscu prowadzona będzie zbiórka krwi, zapewniona zostanie opieka medyczna. Dla krwiodawców przewidziane są nagrody i upominki. Podczas imprezy odbędą sie pokazy motocykli współczesnych i zabytkowych, a także liczne koncerty m.in. dziecięcej orkiestry dętej, szanty, pop, rock i blues.

Wśród krwiodawców zostanie rozlosowana nagroda główna w postaci telewizora plazmowego!!!

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak.

PostNapisane: poniedziałek, 30 marca 2009, 07:42
przez Łysolek
to ja zapraszam na Bródno :)

Organizator: Boruta FG, Komandor FG, Eagles FG, Gremium MC, PANTHER FG, Steel Roses MC, Travellers MC, Pretorians, współorganiztor Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawa
Miejsce: Park Bródnowski przy ul. Kondratowicza


Osoby kontaktowe:

Mariusz - Eagles FG, e-mail: mario.eagles@onet.eu, tel:608 601 113
Olaf - Gremium MC, e-mail: grimzon@wp.pl, tel:606 252 212
Plan akcji:
Zbiórka krwi, zapraszamy do jednego z centrów krwiodawstwa:
RCKiK Warszawa , ul. Saska 63/67
Oddział Terenowy nr 27 RCKiK w Międzylesiu, Centrum Zdrowia Dziecka Al. Dzieci Polskich 20
WCKiK Warszawa , ul. Szaserów 128
CKiK MSWiA Warszawa , ul. Wołoska 137
Wszyscy krwiodawcy dostaną kupony, które będzie można zrealizować na imprezie towarzyszącej akcji krwiodawstwa MOTOSERCE w Parku Bródnowskim.

Podczas imprezy wystąpią zespoły:

Skóra Świata,
Kuśka Brothers
oraz gwiazda wieczoru zespół Oddział Zamknięty!!!
Wśród wszystkich krwiodawców zostanie rozlosowanych wiele cennych nagród w tym nagroda główna skuter KEWWAY FLASH!!!



Poza koncertami zespołów swoje maszyny zaprezentują Harley Davidson oraz Yamaha. Akcji towarzyszyć będą również występy zespołów dziecięcych, pokazy ratownictwa medycznego, pokazy sztuk walki, konkury z nagrodami dla najmłodszych oraz wiele, wiele innych atrakcji!!!



Patronat nad imprezą objęła Pani Prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz.



Zapraszmy i zachęcamy wszystkich z całymi rodzinami do oddawania krwi oraz wzięcia udziału w imprezie w Parku Bródnowskim. Niech 4 kwietnia stanie się świętem ludzi wielkiego serca!!!

PostNapisane: czwartek, 2 kwietnia 2009, 07:44
przez diabLica
Uzupełnię powyższą informacje:

krew oddawać można będzie równiez w ambulansie wapirów, który podstawią do Parku Bródnowskiego(prawdopodobnie od strony ulicy Kondratowicza) w godzinach 11-16 ;)

PostNapisane: piątek, 3 kwietnia 2009, 08:48
przez Rychu
Kurcze cos czuje, ze jak skoncze szkole o 18 z minutami to juz nic sie nie bedzie dzialo;/ Chociaz postaramy sie byc..:)

PostNapisane: piątek, 3 kwietnia 2009, 22:33
przez Nosfer
źródło danych http://tusiedzieje.info/maps/motocykle

04-04-2009 Zbąszyń Motoserce
04-04-2009 Zduńska Wola Motoserce
04-04-2009 Wyszków Motoserce
04-04-2009 Końskie Motoserce
04-04-2009 Wrocław Otwarcie sezonu motocyklowego w Bikers Place
04-04-2009 Jelenia Góra Motoserce
04-04-2009 Żary Motoserce
04-04-2009 Łochów Motoserce
04-04-2009 Olsztyn Motoserce
04-04-2009 Gliwice MotoSerce
04-04-2009 Bydgoszcz Motoserce
04-04-2009 Kraków Motoserce
04-04-2009 Białystok Motoserce
04-04-2009 Ostrów Wielkopolski Motoserce
04-04-2009 Inowrocław Motoserce
04-04-2009 Otwock Motoserce
04-04-2009 Bielsko-Biała Motoserce
04-04-2009 Poznań Motoserce
04-04-2009 Rzeszów Motoserce
04-04-2009 Włocławek Motoserce
04-04-2009 Siedlce Motoserce
04-04-2009 Lubliniec Motoserce
04-04-2009 Wolsztyn Motoserce
04-04-2009 Międzyrzec Podlaski Motoserce
04-04-2009 Warszawa Motoserce
04-04-2009 Kielce Motoserce
04-04-2009 Szczecin Motoserce
04-04-2009 Zielona Góra Motoserce
04-04-2009 Gorzów Wielkopolski Motoserce
04-04-2009 Ząbki Motoserce
04-04-2009 Braniewo Motoserce
04-04-2009 Wrocław Motoserce
04-04-2009 Gorlice Motoserce
04-04-2009 Rzeszów Motoserce
04-04-2009 Konin Motoserce
04-04-2009 Grudziądz Motoserce
04-04-2009 Tarnów Motoserce
04-04-2009 Wejherowo Motoserce
04-04-2009 Piła Motoserce
04-04-2009 Kędzierzyn-Koźle MotoSerce
04-04-2009 Toruń Motoserce
04-04-2009 Radom Motoserce
04-04-2009 Dąbrowa Górnicza Motoserce
04-04-2009 Turek Motoserce
04-04-2009 Lublin Motoserce
04-04-2009 Sierpc 04-04-2009 Zbąszyń Motoserce
04-04-2009 Zduńska Wola Motoserce
04-04-2009 Wyszków Motoserce
04-04-2009 Końskie Motoserce
04-04-2009 Wrocław Otwarcie sezonu motocyklowego w Bikers Place
04-04-2009 Jelenia Góra Motoserce
04-04-2009 Żary Motoserce
04-04-2009 Łochów Motoserce
04-04-2009 Olsztyn Motoserce
04-04-2009 Gliwice MotoSerce
04-04-2009 Stara Iwiczna Msza Święta w intencji bezpiecznego sezonu
04-04-2009 Bydgoszcz Motoserce
04-04-2009 Kraków Motoserce
04-04-2009 Białystok Motoserce
04-04-2009 Ostrów Wielkopolski Motoserce
04-04-2009 Inowrocław Motoserce
04-04-2009 Otwock Motoserce
04-04-2009 Bielsko-Biała Motoserce
04-04-2009 Poznań Motoserce
04-04-2009 Rzeszów Motoserce
04-04-2009 Włocławek Motoserce
04-04-2009 Siedlce Motoserce
04-04-2009 Lubliniec Motoserce
04-04-2009 Wolsztyn Motoserce
04-04-2009 Międzyrzec Podlaski Motoserce
04-04-2009 Warszawa Motoserce
04-04-2009 Kielce Motoserce
04-04-2009 Szczecin Motoserce
04-04-2009 Zielona Góra Motoserce
04-04-2009 Gorzów Wielkopolski Motoserce
04-04-2009 Ząbki Motoserce
04-04-2009 Braniewo Motoserce
04-04-2009 Wrocław Motoserce
04-04-2009 Gorlice Motoserce
04-04-2009 Rzeszów Motoserce
04-04-2009 Konin Motoserce
04-04-2009 Grudziądz Motoserce
04-04-2009 Tarnów Motoserce
04-04-2009 Wejherowo Motoserce
04-04-2009 Piła Motoserce
04-04-2009 Kędzierzyn-Koźle MotoSerce
04-04-2009 Toruń Motoserce
04-04-2009 Radom Motoserce
04-04-2009 Dąbrowa Górnicza Motoserce
04-04-2009 Turek Motoserce
04-04-2009 Lublin Motoserce
04-04-2009 Sierpc Motoserce




jak widać Motoserce jest w całym kraju

PostNapisane: sobota, 4 kwietnia 2009, 06:38
przez Miki
tak, dziś jedziemy do LBN oddać krew 8)

PostNapisane: sobota, 4 kwietnia 2009, 09:28
przez Nosfer
a ja gnam na Wrocławski rynek ale robić będę za sztuczny tłum :P a myśl spuszczania krwi robi mi się blado :/

PostNapisane: sobota, 4 kwietnia 2009, 17:52
przez Łysolek
krew oddana , teraz czas na zabawe, lecimy na autonogach z Diablicą do Parku Bródnowskiego ;)

PostNapisane: piątek, 9 kwietnia 2010, 11:39
przez Galileo
Nie chciałem stworzyć nowego tematu więc reanimuje ten.
A więc kto z Wawy wybiera się na MotoSerce ?? http://motoserce.pl
Ja rano jadę na Moto-targ po parę pierdółek a potem na na MotoSerce -Park Bródnowski

PostNapisane: piątek, 9 kwietnia 2010, 16:28
przez ivan
Galileo, też miałem taki plan. Ale chiałem na motobajzlu gdzieś tak do południa posiedzieć.
A może byśmy skoczyli na motoserce gdzieś poza Warszawę? Może Siedlce, Płock lub Wyszków?

PostNapisane: piątek, 9 kwietnia 2010, 21:53
przez Galileo
ivan napisał(a):A może byśmy skoczyli na motoserce gdzieś poza Warszawę? Może Siedlce, Płock lub Wyszków?

To zależy czy będę sam czy z dziewczyną , jak sam to spoko ale jak z dziewczyną to zostaje tylko Wawa.
Z innej strony można dodatkowo przejechać się na paradę Cooperów :)

Jak by co to sms na 696-463-562 lekko do 10-11 będe na bazarze więc można tam dokładnie obgadać

PostNapisane: sobota, 10 kwietnia 2010, 10:21
przez PozytywnieZakreconyWariat
http://www.motocykle.com.pl/index.php?s ... kaz&id=460

To tak apropos MotoSerca ;)

10 KWIETNIA - Amerykańskie choppery zjeżdżają do Warszawy!

Discovery Channel zaprasza na otwarcie sezonu motocyklowego!

Dołącz do prawdziwych fanów 2 kółek już 10 kwietnia, godzina 13:00 w Warszawie


Zobacz najbardziej wymyślne pojazdy, inspirowane programem Amerykański chopper! Już w tę sobotę, 10 kwietnia 2010 r. nasze miasto przeżyje prawdziwy najazd ryczących potworów! Donośnym głosem potężnych silników ogłosimy rozpoczęcie sezonu motocyklowego w naszym mieście oraz premierę kolejnej serii kultowego programu Amerykański chopper.


Przez trzy godziny, od 13 do 16 rycząca kolumna motocykli przejedzie przez Warszawę, aby pokazać warszawiakom, czym tak naprawdę jest jazda na potężnej drogowej bestii. Fani motocykli odwiedzą najpopularniejsze miejsca weekendowych wypadów mieszkańców Warszawy. Kawalkada wyruszy spod centrum handlowego M1 w Markach o godzinie 13, skąd uda się wprost do serca Warszawy, pod kolumnę Zygmunta, planowane przybycie na miejsce to godzina 13:20. W tym miejscu fan programu oraz motocyklista, który dołączy do kolumnady chopperów może liczyć na gadżet Discovery Channel od odzianych w skórę poskramiaczy drogowych bestii. Motocykliści Discovery Channel przejadą następnie przez centrum miasta i skierują się na Pola Mokotowskie, gdzie zaplanowany jest drugi postój. Po krótkim odpoczynku silniki znowu pójdą w ruch, a motocykliści skierują się do warszawskiej mekki fanów ryczących jednośladów – kultowego baru Cafe 66. Z baru kolumna chopperów skieruje się w stronę Bazaru Motocyklowego na Służewiu i tam nastąpi zakończenie przejazdu.

Cała akcja ma na celu rozpoczęcie sezonu dla wszystkich dwukołowców, a także promocję najnowszej serii kultowego serialu dla wszystkich fanów motocykli – Amerykański chopper, który będzie emitowany od poniedziałku 12 kwietnia codziennie o godzinie 17:00 na kanale Discovery Channel.

PostNapisane: poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 14:35
przez djlewy19
Ja też byłem ale w Kołobrzegu musze przyznać że na te możliwości było troszke wiary, byłem tam 1 raz i musze przyznać, że fajna impreza. I z kulturą zorganizowane, jadełko i ognisko na koniec ogolne wrażenie B.D