MotoSerce
W imieniu Stowarzyszenia Miłośniczek Motocykli Ciężkich Amazons zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce krwi:
2009-04-04 Otwock
Organizator: Jazda Polska FG, Sokół FG, Zryw FG
Miejsce: Park miejski
Osoba kontaktowa:
Jurek, e-mail: jerzmanowski3@wp.pl, tel: 600950595
Arek, email: zryw.fg.otwock@onet.eu, tel: 508125150
Impreza odbędzie sie w godzinach od 12 do 18.
Na miejscu prowadzona będzie zbiórka krwi, zapewniona zostanie opieka medyczna. Dla krwiodawców przewidziane są nagrody i upominki. Podczas imprezy odbędą sie pokazy motocykli współczesnych i zabytkowych, a także liczne koncerty m.in. dziecięcej orkiestry dętej, szanty, pop, rock i blues.
Wśród krwiodawców zostanie rozlosowana nagroda główna w postaci telewizora plazmowego!!!
Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak.
2009-04-04 Otwock
Organizator: Jazda Polska FG, Sokół FG, Zryw FG
Miejsce: Park miejski
Osoba kontaktowa:
Jurek, e-mail: jerzmanowski3@wp.pl, tel: 600950595
Arek, email: zryw.fg.otwock@onet.eu, tel: 508125150
Impreza odbędzie sie w godzinach od 12 do 18.
Na miejscu prowadzona będzie zbiórka krwi, zapewniona zostanie opieka medyczna. Dla krwiodawców przewidziane są nagrody i upominki. Podczas imprezy odbędą sie pokazy motocykli współczesnych i zabytkowych, a także liczne koncerty m.in. dziecięcej orkiestry dętej, szanty, pop, rock i blues.
Wśród krwiodawców zostanie rozlosowana nagroda główna w postaci telewizora plazmowego!!!
Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak.