II Spot Warszawski
Jako, ze pierwszy spot Warszawski chyba zakonczyl sie sukcesem i dobra zabawa osmielam sie zaproponowac spotkanie w najblizszy wekend. Z mojego wywiadu wiem, ze na najblizszy wekend wiecej osob sie pisze no i pogoda ma sie rowniez dopisac do listy
1. Firefox
2. Pogoda
Lysolek, liczymy na Ciebie, ze ponownie cos zoorganizujesz
bo ja przyszly wekend mam wolny, nie bede musial spadac wczeniej dodomu
Chetni prosze dopisywac sie do listy, Tasior wyslij maila do wszystkich z Wawy tudziez wszystkich z forum z zaproszeniem aby nie czuli sie dyskryminowani, wrecz przeciwnie, czuli sie zaproszeni. Proponuje tez na glownej stronie dac info.
Ja np w czwartek puszcze SMS do osob ktore nie wpisza sie na liste a wiem, ze sa zainteresowani jak np TES
Ah, jeszcze jedno, moze ktos wezmie aparature do zdjec coby mozna bylo pozniej wrzucic na forum i pochwalic sie, ze warszawioki umiom sie bawic
. Ja postaram sie wziac kamere

1. Firefox
2. Pogoda
Lysolek, liczymy na Ciebie, ze ponownie cos zoorganizujesz
Chetni prosze dopisywac sie do listy, Tasior wyslij maila do wszystkich z Wawy tudziez wszystkich z forum z zaproszeniem aby nie czuli sie dyskryminowani, wrecz przeciwnie, czuli sie zaproszeni. Proponuje tez na glownej stronie dac info.
Ja np w czwartek puszcze SMS do osob ktore nie wpisza sie na liste a wiem, ze sa zainteresowani jak np TES
Ah, jeszcze jedno, moze ktos wezmie aparature do zdjec coby mozna bylo pozniej wrzucic na forum i pochwalic sie, ze warszawioki umiom sie bawic