Grunwald 600 lecie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Grunwald 600 lecie

Postprzez Budzik » środa, 14 lipca 2010, 21:03

jak w temacie

wybiera sie ktos w tym roku?
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Mnichu80 » środa, 14 lipca 2010, 21:30

Lepiej uderz gdzieś nad jeziorko a z Grunwaldem daj se spokój. Tam będzie od zaj..ania ludzi a drogi pozamykane wokoło. Byłem kiedyś na takiej inscenizacji bitwy i wiem, że się więcej nie wybiore.
Mnichu80
 

Postprzez Budzik » środa, 14 lipca 2010, 21:42

no myslalem aby sie wybrac wlasnie zobaczyc bo 600 lecie wiec moze byc jakas mega wielka inscenizacja
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez unio » czwartek, 15 lipca 2010, 05:50

Kto nie był to warto pojechać chociaż raz. Ja byłem 5 i na razie mi też wystarczy. Z dojazdem będzie krucho więc najlepiej przyjechać w pt a jeszcze gorzej z wyjazdem w sob tym bardziej że zrobią drogi jednokierunkowe, będzie makabra jak większość ruszy do domu po inscenizacji więc lepiej jechać w nd na luzie i bez korków. Cały weekend sporo imprez i pokazów na polu.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Budzik » czwartek, 15 lipca 2010, 10:20

no ja bym skoczyl tam w sobote i jeszcze na wieczor wrocil bo u babki na dzielce musze byc bo dach jej w niedziele robimi z ojcem

[ Dodano: 15-07-10, 19:56 ]
czyli naprawde ei ma nikogo chetnego? bo w sumie to bym sie wybral ale samemu to wiadomo jak to jest... a i jak mi szyba jutro nie przyjdzie to nie jade nie bede walczyl 360km z wiatrem
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez KOSA77 » piątek, 16 lipca 2010, 04:42

qrde w taki upał to ja bym odpuścił lepiej nad wodę pojechać bo ma tym polu to będzie piekiełko ;)
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez Budzik » piątek, 16 lipca 2010, 07:57

ale ja wszsytko rozumiemtylko nigdy tam nie bylem ;] a ze 600 lecie to moze wiecej tych ludzi w blaszanych puszkach chodzic i sie bic mieczykami xd
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez unio » piątek, 16 lipca 2010, 09:47

Jest zlot w Ostródzie, jak ktoś chce. W programie wyjazd na Grunwald i powrót. Od nas z Elbląka jedzie kilka motocykli
http://www.zlotubraciostroda.pl.tl/II-Z ... ci-g--.htm
Ostatnio edytowano piątek, 16 lipca 2010, 09:50 przez unio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron