Strona 1 z 3
XIV Zlot Motocykli w Twierdzy Boyen

Napisane:
środa, 21 lipca 2010, 09:29
przez plaski

Napisane:
środa, 21 lipca 2010, 10:39
przez Budzik
ja bym sie wybral:D jaki koszt wjazdu an zlot, ktos cos kojarzy?
[ Dodano: 21-07-10, 12:16 ]
poszukalem poszperałem ponoc 80zł

Napisane:
środa, 21 lipca 2010, 12:46
przez lewmichal
Będę kombinował, żeby pojechać.

Napisane:
środa, 21 lipca 2010, 12:48
przez PozytywnieZakreconyWariat
Podobno fajna impreza??
Moim zdaniem coroczny PUNKT obowiązkowy ;]
Tyle dup i chlania to mało gdzie się znajdzie

))

Napisane:
środa, 21 lipca 2010, 13:17
przez Budzik
o to jade :] robimy jakis konwoj z wawy?

Napisane:
czwartek, 22 lipca 2010, 06:52
przez unio
Ja będę z grupą z Elląga. Dzielimy się i jedni jadą w czwartek, inni w piatek. Fajna impreza, dużo atrakcji, szamanie przyzwoite. Kumpel jeździ co roku i co roku zachwala. Warto chlańsko przełożyć na wieczory bo w dzień dużo się dzieje. I warto wydać te 8 dych. Mój znak rozpoznawczy - na wahaczu jest napis Motoelbląg

Napisane:
środa, 28 lipca 2010, 15:11
przez plaski
W takim razie do zobaczenia w twierdzy. Z Lublina wyrusza ekipa o 8 rano w czwartek

Napisane:
środa, 28 lipca 2010, 22:27
przez Budzik
dobra chlopaki i dziewczyny ja jutro wyskocze z wawy, chyab sam bo nikogo nie ma narazie z forum, jak cos to znajdziemys ie na miejscu, chyab ze umowimy sie jakos/zdzwonimy jak bedziemy na miejscu.
Ja oczywiscie mam czarnego ibmryka troche opakowanego w kuferki, a na szybie jest naklejka forumowa ^^

Napisane:
środa, 28 lipca 2010, 22:35
przez lewmichal
Ok. będziemy szukać. My na blachach LSW i LU.

Napisane:
środa, 28 lipca 2010, 22:37
przez Budzik

Napisane:
niedziela, 1 sierpnia 2010, 17:19
przez unio
No i się spotkaliśmy. Durszlak był debeściak.

Napisane:
niedziela, 1 sierpnia 2010, 18:48
przez Budzik
a no sie spotkalismy, ^^
wez obejrzyj lewy bok moto, bo zdaje mi sie ze albo cos sie na niego przewtrocilo albo on sie przewrocil bo tam kilku facetow mocno sie przygladala lewemu bokowi, lusterku
[ Dodano: 01-08-10, 19:48 ]
no durszlak to pdstawa zlotu ;]

Napisane:
niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:26
przez unio
niby wszystko jest ok, sprawdzałem przed wyjazdem, ale dzięki.

Napisane:
niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:28
przez Budzik
nie, bo slinili palec i po lakeirze machali w 1 miejscu
o ktorej wyjechales dzis?

Napisane:
niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:34
przez unio
około 12, a wiesz dokładnie w którym ? Jutro sie przyjżę dokładniej.

Napisane:
niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:45
przez Budzik
jak usiadzeisz to na wyskosci kolana a strone przodu motocykla, nad tym wiekszym wlotem powietzra, no i lusterko lewe obejrzyj czy nie porysowany plasttyk
jajo masz eleganckie, tylko mi troszke niepodoba sie obramowka przedniego blotnika, a siatkom na wlotach to sie przygladal lewy z plaskim bo byli ciekawi jak to jest zamocowane
ja jechalem jakos ok 9,30-10 zlapalem sie peletonu do wawy i sie toczylismy tak 80-100 bo mielismy JAWE na zowltych blachach ze soba, pozatym trzezwosc umyslu nie ta i zmeczenie spore wiec na chillu przyjechalismy a przy okazji jaka oszednosc paliwa^^ 270km zrobione i nawet nie chce rwzerwy dosatc


Napisane:
niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:49
przez unio
montaż siatki na wlotach jest na naszym forum opracowany przez Guardiana.
Dzięks i do zobaczenia na następnym zlocie.


Napisane:
niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:51
przez Budzik
top woeidzialem im ze gdzies na forum jest tutorial.
np. i do kolejnego :]

Napisane:
poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 12:13
przez unio
Uploaded with
ImageShack.us

Napisane:
wtorek, 3 sierpnia 2010, 11:34
przez SIWY
było ekstra, UNIO noże to moja maszyna leżała na twojej dlatego miałem zgięty podnóżek pasażera ??? Muszę iść do garażu i dokładnie obejrzeć moto.
