atomowy zlot motocyklowy 6-8 sierpnia Krąpiewo/k Bydgoszczy

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

atomowy zlot motocyklowy 6-8 sierpnia Krąpiewo/k Bydgoszczy

Postprzez siudzi » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 07:27

Siemanko.
6-8 sierpnia w Krapiewie k Bydgoszczy jest zlot motocyklowy.
Poniżej link do strony klubu. Zapowiada się mnóstwo ciekawych atrakcji!
JA będę
http://www.fenixbydgoszcz.pl/zlot_motoc ... oszcz.html
Siemka [you]!!! Wpadniesz do Świecia na spota?
Avatar użytkownika
siudzi
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek, 21 kwietnia 2009, 07:53
Lokalizacja: Świecie

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron